اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لرزش تصویر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لرزش تصویر

سلام وقتی ویندوز بالا میاید تصویر خط خطی میشود علت چیست

پاسخ : لرزش تصویر

اگر تصویر پرپر میزنه که کارت گرافیکتون نصب نیست ولی
    اگر تصویری نمی بینید و فقط خطوط رنگی ظاهر میشن احتمالا در چند روز آینده دیگه چیزی به اسم کارت یا چیپ گرافیک نخواهید داشت! :NO:
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

خط هایی مثل میله زندان روی تصویر میوفته و در نهایت سفید میشه کارت گرافیکی هم عوض کردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ieee7
        خط هایی مثل میله زندان روی تصویر میوفته و در نهایت سفید میشه کارت گرافیکی هم عوض کردم
        اگه کارت رو با یک کارت سالم عوض کردید و کارتتون هم AGP هست مشکل از مادربرده در غیر اینصورت اگه از PCI-e استفاده میکنید غیر ممکنه که کارت دوم سالم باشه، البته با مشخصاتی که دادید، اگه پیکسلهای با رنگهای سفید، تمام سبز، تمام قرمز یا تمام آبی میبینید که به صورت عمودی یا افقی هستن، مشکل از حافظه کارته، اگه کارت گرافیکتون حافظه Share از رم سیستم بر میداره، با یک نرم افزار تست رم، تمام آدرسهای رم کامپیوتر رو تست کنید.
        اسمایل، تومورو ویل بی وُرس

دیدگاه

اگه درست یادم مونده باسه مشکل میتونه از چیپ مربوط به north bridge در مادربرد هم باشه.
          It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

کارت من از نوع AGP هست . خطهای سفید عمودی روی تصویر می افته آیا احتمال داره مشکل از مادربورد باشه

دیدگاه

یستم خودتون رو به مانیتور دیگه وصل کردید
              اول توکل
              دوم پشتکار
              سوم مشورت
              چهارم عمل
              -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
              نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X