اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پورت USB میکروکنترلر LPC23xx

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پورت USB میکروکنترلر LPC23xx

سلام به همه دوستان
    من میخوام با استفاده از LPC2378 یه برنامه بنویسم که اطلاعات را بخونه و از طریق پورت USB به کامپیوتر ارسال کنه
    میشه من را راهنمایی کنید که برنامه میکرو را چطوری باید بنویسم. مثال مناسب بهم معرفی کنید
    وهمچنین یه مثال که توی کامپیوتر با یه زبانی مثل VB و یا Visual C و... داده ها را آشکار کنم
    پیشاپیش ممنون

پاسخ : پورت USB میکروکنترلر LPC23xx

من هم دنبال یه همچین کاری هستم. می خوام از ویزآل سی شارپ استفاده کنم. ولی اینکه چطوری از طریق پورت usb این کار را در میکرو lpc2378 انجام بدم چیزی پیدا نکردم! :angry:
    البته یه مطلب در شماره 6و7 مجله pmm ایران میکرو هست که فکر کنم در باره avr باشه. البته سورس ها دانلود نمی شه!
    ولی با پورت سریال یه مطالبی هست.
    از دوستان اگه کسی اطلاع داره لطفا کمک و راهنمایی کنه
    با تشکر
    فيلم آموزشي ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزشي تکميلي و پيشرفته ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزش کاربردی زبان سی در میکروکنترلر ARM
    فیلم آموزش مقدماتی میکروکنترلر LPC1788 به زودی ...

دیدگاه

تو خود keil مثال برای USBHID داره

دیدگاه

با تشکر
        من یه سرچی در خود keil کردم برای USBHID . یه مثالهایی آورده بود . مثلا در ادرس زیر:

C:\Program Files\Keil\ARM\Boards\Keil\MCBSTM32E\USBHID
        زیاد هم بود.میشه بیشتر توضیح بدید . البته در قسمت nxp چیزی نبود.
        فيلم آموزشي ميکروکنترلر LPC1768
        فيلم آموزشي تکميلي و پيشرفته ميکروکنترلر LPC1768
        فيلم آموزش کاربردی زبان سی در میکروکنترلر ARM
        فیلم آموزش مقدماتی میکروکنترلر LPC1788 به زودی ...

دیدگاه

به نام خدا سلام شما اگر از مثال VITORAL COM استفاده کنی مثل FT232 پورتCOM مجازی درست میکنه ودیگه راحتی...
          آيا كسى كه وعده نيكو به او داده‏ايم و او به آن خواهد رسيد، مانند كسى است كه از كالاى زندگى دنيا بهره‏مندش گردانيده‏ايم [ولى‏] او روز قيامت از [جمله‏] احضارشدگان [در آتش‏] است؟ (61)(سوره قصص)

دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز
            باید برنامه usbhid رو از سایت nxp دانلود کنی توی برنامه نوع endpoint رو از حالت کنترلی به حالت bulk تغییر بدی
            بعد خود نرم افزار keil توی مسیر نصبش یه برنامه به زبان c داره که با این سخت افزار ارتباط بر قرار میکنه
            البته قبلش با windriver باید برای سخت افزارت درایور بنویس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein47
              سلام خدمت دوستان عزیز
              باید برنامه usbhid رو از سایت nxp دانلود کنی توی برنامه نوع endpoint رو از حالت کنترلی به حالت bulk تغییر بدی
              بعد خود نرم افزار keil توی مسیر نصبش یه برنامه به زبان c داره که با این سخت افزار ارتباط بر قرار میکنه
              البته قبلش با windriver باید برای سخت افزارت درایور بنویس
              جناب حسین میشه یک مثال عملی رو بصورت سورس برنامه بذارید که بتونه یکسری دستور یا عدد رو از کامپیوتر بخونه و د رمقابل یکسری اعداد رو بفرسته
              من شدیدا از مثالها گیج شدم خیلی شلوغ هستن هدر ها و البته من از lpc1768 استفاده میکنم.
              با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X