اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نمایش دما بر روی تابلو روان ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نمایش دما بر روی تابلو روان ؟

سلام به همه دوستان .
    می خواستم از شما خواهش کنم که من را در مورد پروژه زیر کمک کنید .این پروژه برایم خیلی مهم هست وبدین قرار می باشد که می خواهم با یک سنسور دمایی دما را حس کرده وبه وسیله یک تابلو روان دما را به اینصورت : "درجه حرارت xسانتی گراد می باشد" نشان دهم والبته این پروژه با 8051 نوشته می شود. خوب حالا طرح کلی خودم اینطوریه که ابتدا توسط یکLM دما را اندازه گرفته وبا یک a/d به 8051 میدهیم وسپس آن را بر روی تابلو روان می فرستیم .
    در مورد تابلو روان هیچ اطلاعاتی ندارم واز شما خواهش می کنم اول به من کمک کنید تا در مورد تابلو روان آموزشهای لازم را ببینم اگر جزوه آموزشی در مورد تابلو روان دارید از شما خواهش می کنم آن ا در اختیار من قرار دهید .
    با تشکر بسیار
    مرسی :sad:
    "هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم." هلن کلر

پاسخ : یک کمک بزرگ

سلام.
    این رو یه نگاهی بندازید

http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,1332.msg2974.html#msg2974

اینم یه پروژه با کدویژن به زبان C . میشه از توابعش استفاده کرد.

http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,786.msg3025.html#msg3025

موفق باشید.
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

سلام .
      آقای نحوی این قسمتها را خواندم ولی در همه آنها اشاره های کوچکی به نوع برنامه نوشتن تابلو روان کرده بود .می شود بیشتر کمکم کنید اگر کتاب یا جزوه ای دارید در مورد روش برنامه نویسی تابلو روان آن را در اختیار من قرار دهید
      خیلی خیلی ممنون می شوم
      مرسی
      :sad:
      "هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم." هلن کلر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرزانه2
        سلام .
        آقای نحوی این قسمتها را خواندم ولی در همه آنها اشاره های کوچکی به نوع برنامه نوشتن تابلو روان کرده بود .می شود بیشتر کمکم کنید اگر کتاب یا جزوه ای دارید در مورد روش برنامه نویسی تابلو روان آن را در اختیار من قرار دهید
        خیلی خیلی ممنون می شوم
        مرسی
        :sad:
        سلام.
        کتاب نمیشناسم خودمم تجربی یاد گرفتم.
        شاید دیگر دوستان منبعی بشناسن
        موفق باشید.

دیدگاه

پاسخ : نمایش دما بر روی تابلو روان ؟

سلام . من می خواستم که یک برنامه کوچک برای یک تابلو 8در8 برای نمایش کلمه ایران بنویسیم ولی برنامه ای که نوشتم جواب نداد اصلا نمی دانم برنامه من اصولی هست یا نه البته بعد سعی کردم که برنامه ای برای نشان دادن یک حرف بنویسم که آن هم باز جواب نداد.اگر کمکم می کنید، برنامه ها را برایتان بگذارم ! :bye

دیدگاه

سلام.
            شما برنامه رو با تمام فایل های شبیه سازی و ... بذار عقلامون رو سر هم میریزیم ایرادش در میاد .
            موفق باشید.

دیدگاه

سلام.این هم برنامه هایی که نوشتم فقط بگم که من خیلی مبتدی هستم پس بهم نخندید. :bye
              http://www.4shared.com/dir/3374361/b53820be/sharing.ht

دیدگاه

نوشته اصلی توسط wise
                سلام.این هم برنامه هایی که نوشتم فقط بگم که من خیلی مبتدی هستم پس بهم نخندید. :bye
                http://www.4shared.com/dir/3374361/b53820be/sharing.ht
                دوست عزیز لینکت مشکل داره. یه مشکل املایی و یک مشکل فنی . بعد از این که اون sharing.ht رو تبدیل کردم به sharing.html ارور file not found داد.
                در ضمن یه PDFآ‌ تو سایت هست که توش یه تابلوی ساده آموزش داده شده و با جستجو میتونی پیدا کنی.

دیدگاه

انگار لینک مشکل داره :sad:
                  اطفا چک کنید و رفع عیب

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X