اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تاثیرات هدفمند سازی یارانه ها در میزان تولید برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تاثیرات هدفمند سازی یارانه ها در میزان تولید برق

دوســـتان سلام
    به نظر شما هدفمند سازی یارانه ها در میزان تولید برق نیروگاه های کشور تاثیری داشته ؟ به چه صورت و به چه دلیلی ؟
    شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
    شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

پاسخ : تاثیرات هدفمند سازی یارانه ها در میزان تولید برق

:cry:
    واقعا جواب این سوالو نیاز دارم
    :cry2:
    شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

راستش اولش خندم گرفت ولی شما یه حسابی بکن منم کمکت کنم
      ایران اصلا چیزی به نام زیر ساخت ندارد و ثانیا توجهی هم به نخبه ها نداره و فقط ادعاشو داره ثالثا ساختاری جهت هماهنگ کردن دستگاه ها و نظرات شدید روی کارمندان و روئسا نداره و بازم نداره و بازم نداره و بازم نداره پس هدف مند کردن یارانه ها چه در بخش صنعت و چه در بخش غیر صنعت توهم فانتزی یه ذهن خلاق است کمی عاقل باشیم هدفمند کردن یارانه ها کاملا در جهت خلاف صنعت و رفاه و ... قدم برداشت یکی از عوامل این طرح به شکست کشیده شدن بنگاه های زود بازده بود یکی دیگش از بین بردن سطح رقابت داخلی و واردات بی اندازه از کشور برادر چین بود یکی دیگش خاک بر سر شدن من و شما بود یکی دیگش فشار بیش از حد به مردم و احساس قحطی به مردم بود که مردم رفتند زدند دمار از روزگاز طلا و دلار در اوردند یکی دیگش پر رو شدن امریکا بود برای فشار به من و شما و.... ببینید من مخالف این طرح نبودم ونیستم ولی اجرای این طرح در زمان نا مناسب و در حالی که اصلا زیر ساختی نداریم به صورت عجولانه و نابخردانه توسط دولت یک حماقت محض بود ایران 30 سال برای زیر ساخت ها وقت داشت حالا که تحریم شده به فکر افتاده که دیگه خیلی دیر شده ما توی این 30 سال خوردیم و خوابیدیم و بچه درست کردیم فقط همین
      گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
      همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

تاثیر که داشت ، اونم زیاد
        حالا چه موردی رو میخواهی بدونی . بگو . در صورت امکان ودر حد توان جواب شما رو میدم
        هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107
          یکی دیگش خاک بر سر شدن من و شما بود
          بهترین تأثیر هدف مندی یارانه ها
          این سیستم حذف یارانه هیا ما دقیقاً شبیه این بود که بخوای یه آدم چاق رو که 200 کیلو اضافه وزن داره عرض 1 ماه به وزن ایده آل برسونی !
          هدف خیلی خوبه ، ولی مسیر 100% اشتباه

دیدگاه

.

دیدگاه

از همه دوستان عزیزی که بعد از 1سال و 7 ماه و 10 روز جواب بنده رو دادن واقعا کمال تشکر رو دارم :angry:

من به جواب این سوال واسه پایان نامه دانشگاهم نیاز داشتم جالبه که بعد از فراغت از تحصیل و اتمام سربازی و یافتن شغل یکی به این تاپیک جواب داد!

من کلا کاری ندارم که دیگه جواب این سوال چیه چون 19 ماه پیش پایان نامه م هم تحویل دادم اما خواهشا دارین پاسخ میدید تاریخ رو نگاه کنید که تالار گفتگو بی جهت شلوغ نشه ممنون از پاسخ هاتون

دیدگاه

بعد از 3 سال دوست دارم بدونم آیا به حرف من رسیدید یا نه
                گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
                همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X