اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب پروگرام NUP113

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب پروگرام NUP113

با سلام
    بنده چند وقتی که یک پروگرام با نام NUP113 گرفته ام اما در نصب آن به مشکل برخوده ام. مراحل نصب را طی میکنم اما در آخرین مرحله که باید رایانه یا لب تاب اون PIC یا اصلا خود پروگرامر رو بشناسه به مشکل برمیخوره. اگر کسی از این پروگرامرها دارده یا اصلاه میتونه مشکلم رو حل کنه شدیدا منتظرم.
    از قبل تشکر میکنم. :smile: :smile: :smile:

پاسخ : نصب پروگرام NUP113

سلام
    متاسفانه انتخابت برا خرید این پروگرامر اشتباه بوده من پارسال یدونه شو گرفتم و بعد از کلی ور رفتن و تلف کردن وقت به پای این پروگرامر عطاش رو به لقاش بخشیدم تو بچه هایی هم که این پروگرامر رو داشتن کسی رو ندیدم که ازش راضی باشه
    مگه اینکه ورژن های جدیدش رو اصلاح کرده باشن روی هم رفته مطلقا یه پروگرامر استاندارد نیست

دیدگاه

با سلام
      خواستم به اطلاع برسونم که مشکلم حل شد. به این نحوه که بایستی روی ایکن نرم افزار پروگرامر راست کلیک، بعد از انتخاب Propertis باید سربرگ Compatibility رو انتخاب و گزینه Run this program in compatibility mode for را تیک بزنیم و از منوی کشویی که روبرویش باز میشود ویندوز اکس پی را انتخاب کنیم.
      خواستم جانب انصاف را نگه داشته باشم.
      موفق باشید.

دیدگاه

سلام دوستان عزیزم
        s_gholamrezaee69 بسیار سپاسگذارم در مورد کمک به نحوه ی اجرای نرم افزار پروگرامر.
        در جواب دوست عزیزمzarifehk که گفته بودند برنامه را پروگرام میکنند ولی جواب نمیده باید بگم مشکل از فیوز بیتهای اسلاتورشون هست.
        برای این کار داخل نرم افزار nup113 تیک config from hex-file را بردارید و در سر برگ pic-config در نوار کشویی osillator آن را به HS تغیر دهید سپس پروگرام کنید.من کریستالمو 8 مگ گذوشتم بسته به فرکانستون یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید.البته کریستال هم به آی سی متصل کنید
        البته ببخشید زمان این پست خیلی میگذره.امیدوارم تونسته باشم ادای دین کرده باشم

موفق باشید

دیدگاه

سلام درایور پروگرامر NUP113 رو میخواستم تمام راه هارو رفتم ولی نصب نشد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X