اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل فایل های Gerber به فیال های پروتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل فایل های Gerber به فیال های پروتل

سلام

ببخشید من زیاد وارد نیستم ، من یک مدار دارم که فایل های ان Gerber است ، میخواستم بدونم راهی هست که این مدار بتونم یک نمونه تست ازش تهیه کنم ؟ یا مثلا تبدیل به پروتلش کنم بدم برام بیرون بزنند ؟

ببخشید در مورد مدار هم عرض کنم که یک مدار ساده است که از یک خارجی گرفتم اما فایل های پروتل ان به من نداد و فقط فایل های Gerber مدار به من داد .

پاسخ : تبدیل فایل های Gerber به فیال های پروتل

سلام
    دوست من فایلهای تولیدی در همه جای دنیا برای تولید کنندگان مدارچاپی گربر فایل هست پس نیازی به فایل پروتل و یا تبدیلش رو ندارین همان فایل را میتونید بدید به تولیدکننده مدارچاپی تا نمونه شما را براتون تهیه کنه.موفق باشید
    زکات علم،نشر و پخش آن است.
    {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

نوشته اصلی توسط karapcb
      سلام
      دوست من فایلهای تولیدی در همه جای دنیا برای تولید کنندگان مدارچاپی گربر فایل هست پس نیازی به فایل پروتل و یا تبدیلش رو ندارین همان فایل را میتونید بدید به تولیدکننده مدارچاپی تا نمونه شما را براتون تهیه کنه.موفق باشید
      سلام ، متشکرم از پاسخ شما اما ...

من چند جا جمهوری رفتم گفتن برای نمونه از روی فایل گربر نمی زنیم ... شما جای میشناسی برای نمونه (3 یا 2 برد نمونه با مساحت کل ماکزیمم 20 سانتی متر مربع ) بزند ؟؟

موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط K-250
        سلام ، متشکرم از پاسخ شما اما ...

من چند جا جمهوری رفتم گفتن برای نمونه از روی فایل گربر نمی زنیم ... شما جای میشناسی برای نمونه (3 یا 2 برد نمونه با مساحت کل ماکزیمم 20 سانتی متر مربع ) بزند ؟؟

موفق باشید
        با سلام
        با این شماره تماس بگیرید امیدوارم بتونن مشکلتون رو حل کنن تلفن :02144983646

موفق باشید
        زکات علم،نشر و پخش آن است.
        {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

نوشته اصلی توسط karapcb
          با سلام
          با این شماره تماس بگیرید امیدوارم بتونن مشکلتون رو حل کنن تلفن :02144983646

موفق باشید
          سلام

متشکرم از این که جواب دادید

موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X