اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی لایسنس ise 12.1 رو نداره ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی لایسنس ise 12.1 رو نداره ؟

سلام . چند روز پیش با کلی دردسر این نرم افزار رو دانلود کردم اما متاسفانه لاینسن نداره و تو اینترنت هم کلی گشتم چیز بدردبخوری پیدا نکردم . از دوستان کسی هست که بتونه به بنده کمک کنه ؟؟؟ کلی دعاش می کنما اونم ماه رمضونیه خیلی اثر داره ها!!!!!!

پاسخ : کسی لایسنس ise 12.1 رو نداره ؟

ببخشید برای اطلاع خودم میپرسم. این نسخه نسبت به یک نسخه ای مثل 9 مشخصه یا امکانات خاصی داره که دنبال راه اندازی این نسخه هستین؟ تا جایی که یادم بودم ISE WebPack همیشه بدون لایسنس ارائه میشده و اگر این نسخه اینجوری باشه و امکانات خیلی خاصی نسبت به نسخه های قبلی نداشته باشه که فقط میشه دردسر.
    غیر از این هم فکر نکنم مشکلتون کار با سری Virtex-4 یا چیزی بالاتر باشه که اینا شک دارم توی ایران پیدا بشه.

دیدگاه

راستش تا حالا با ise کار نکردم و تازه می خوام تاتی تاتی شروع کنم FPGA را یاد بگیرم . تا حالا هم هیچ کاری با ise نکردم که ببینم خطای لایسنس می ده یا نه . اما هر دفعه که برنامه رو اجرا می کنم می گه که باید لایسنس بهش بدم . پیش خودم گفتم که حتما لازم داره .

شایدم برای کارای ساده اصلا نخواد . ببینیم چی میشه ؟!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ma-bah
        سلام . چند روز پیش با کلی دردسر این نرم افزار رو دانلود کردم اما متاسفانه لاینسن نداره و تو اینترنت هم کلی گشتم چیز بدردبخوری پیدا نکردم . از دوستان کسی هست که بتونه به بنده کمک کنه ؟؟؟ کلی دعاش می کنما اونم ماه رمضونیه خیلی اثر داره ها!!!!!!
        سلام
        با این license ها یه تست بکن:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=49232.msg255046#msg255046

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X