اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ضروریه :منبع تغذیه ولتاژش خود به خود بالا میره

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ضروریه :منبع تغذیه ولتاژش خود به خود بالا میره

با سلام
    اول معذرت میخوام که اینجا تاپیک زدم برای اینکه خیلی ضروریه از دوستلن هم خواهش میکنم خواب بدین
    امروز رفتم یه دونه منبع تغدیه zhaoxin rxn-202 گرفتم بعد الان ولتاژ خود به خود کم کم مثلا از 3.5 میره به 6 - 7ولت نمیدونم آیا تنظیم خاصی داره روی پنل و ولوم هاش چجوری باید تنظیم بشه چهار تا ولوم داره دو تای سمت راست نوشته current و ری دو تلی دیگه نوشته voltage بغل دو تای اولی هم نوشته c.c و بغل دوتای دیگه c.v نوشته ممنون میشم در مورد طرز استفاده اش بفرمایید که چیکار باید بکنم ؟

با تشکر

پاسخ : ضروریه :منبع تغذیه ولتاژش خود به خود بالا میره

دوستان لطفا کمک کنید
    در مورد این ولوم ها یکم هم توضیح بدین ممنون میشم گیج شدم بعضا درست میشه بعضا نه ؟
    بعضا هم ولتاژ نشون میده ولی خروجی ولتاژ روی پراپها صفره

دیدگاه

ولوم هایی که روش نوشته C.V برای تنظیم ولتاژه یکی تنظیم کننده اصلی هست و دومی که معمولا با کلمه fine مشخص میشه برای تنظیم دقیق هست مثلا اگه ولتاژ 15.5 ولت میخوای 15 ولت رو با ولوم اولی و 0.5 ولت رو با دومی تنظیم میکنی.
      اما دو تا ولوم دیگه برای تنظیم حداکثر جریانیه که میخوای از منبع کشیده بشه (محدود کننده ولتاژ برای جلوگیری از اتصال کوتاه یا جلوگیری از سوختن مدار در مواقع تست مدارها)
      معمولا هم سه تا جک خروجی هست رو یکی نوشته + (معمولا قرمز ) رو یکی نوشته - (معمولا مشکی) و سومی هم که معمولا وسط اون دو تاست و سبز رنگه، ارت هست. شما باید خروجی رو از +و - بگیری. اینکه خروجی رو صفر نشون میده ممکنه که یه کلید برای قطع کردن خروجی هم داشته باشه. غیر از اینه منبع مشکل داره بهتره پسش بدی

دیدگاه

خواهشا در مور تنظیماتش یکم بیشتر توضیح بدین منبع تغذیه ولتاژش خود به خود بالا میره

دیدگاه

تنظیمات نداره که !!! منبع تغذیت مشکل داره ببر عوضش کن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X