اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با گرافیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با گرافیک

سلام به همه دوستان
    :mrgreen:
    عزیزان، یه سیستمی موجوده که هیچ بازی رو اجرا نمی کنه، هنگام باز کردن بازی این خطا رو می ده:
    unkown problem initializing graphics
    موقع اجرای بازی های ویندوز هم این هشدار رو:
    hardware acceleration is either disable or not supported by your video card driver,which could slow game performance.make sure you have the lastest video card driver installed and the hardware acceleration is turned on.
    خب کارت گرافیک که نصبه و پیام کارکرد مناسب رو هم در device manager نمایش میده.
    به نظر شما مشکل چیه؟ و قضیه این hardware acceleration چیه؟
    با سپاس
    همیشه بزرگوار تر از آن باشید که برنجید
    و نجیب تر از آن باشید که برنجانید!

پاسخ : مشکل با گرافیک

سلام زینب جان خوبی ؟؟ :smile:

خوب بیچاره با زبون بی زبونی میگه دست از سرم بردار !!!

میگم مگه رتبه الف کلاس هم بازی میکنه ؟؟؟؟ :mrgreen: :mrgreen: شما که همه اش سرت تو کتاب بود چه عجب !!! :rolleyes: (شوخی کردم )

مصادیق اظهار محبت به همسر
    بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
    ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
    اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

بازی ها یک تجارت پر سود در صنعت نرم افزار حساب میشه. ولی ساختارهای داخلی ویندوز برای عملیات گرافیکی و صوتی مخصوص بازی خیلی کنده. بخاطر همین میکروسافت یک پک نرم افزاری آماده کرده که سرعت برنامه ها رو برای این تیپ کارها بالا میبره و بهش میگه DirectX که امکاناتی نظیر گرافیک 2 و 3 بعدی رو ساپورت میکنه. اگر شما این پک رو نصب کرده باشین (که معمولا هنگام نصب درایور های سیستم نصب میشه یا روی سی دی های بازی هست و باید جدا نصب بشه) کافیه اونا رو فعال کنین. در منوی استارت - قسمت run تایپ کنین: dxdiag یک برنامه بالا میاد که میتونین در پانل Display آیتم هایی مثل Direct Draw و Direct3D رو فعال کنین.
      ببینین اینجوری مشکلتون حل میشه یا نه.

دیدگاه

آقای آقا زاده از راهنمائی تون سپاس گزارم بله این قسمت رو قبلا دیدم در سربرگ سیستم نوشته شده که directx11 نصبه، ولی در سربرگ display در قسمت directx features هر سه گزینه مربوط به directx روبروش نوشته شده not available و مشکل من هم در حال حاضر اینه که نمی دونم چطور فعال می شه،در اصل انگار این یه مشکل همه گیر با ویندوز 7 است:
        http://www.sevenforums.com/graphic-c...c-adapter.html
        دقیقا اصل قضیه اینه که ویندوز کارت گرافیک رو شناسایی نمی کنه و درایور کارت رو قبول نمی کنه ! و این درایوری که من فکر می کردم نصبه، پس کارت نباید مشکلی داشته باشه داریور پیش فرض 7 است:standard vga graphic adapter

مریم خانوم انگار گرسنگی و تشنگی این ماه تو رو از زبون ننداخته!!! میرسیم به هم!

باز هم سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط جعفری
          آقای آقا زاده از راهنمائی تون سپاس گزارم بله این قسمت رو قبلا دیدم در سربرگ سیستم نوشته شده که directx11 نصبه، ولی در سربرگ display در قسمت directx features هر سه گزینه مربوط به directx روبروش نوشته شده not available و مشکل من هم در حال حاضر اینه که نمی دونم چطور فعال می شه،در اصل انگار این یه مشکل همه گیر با ویندوز 7 است:
          http://www.sevenforums.com/graphic-c...c-adapter.html
          دقیقا اصل قضیه اینه که ویندوز کارت گرافیک رو شناسایی نمی کنه و درایور کارت رو قبول نمی کنه ! و این درایوری که من فکر می کردم نصبه، پس کارت نباید مشکلی داشته باشه داریور پیش فرض 7 است:standard vga graphic adapter

مریم خانوم انگار گرسنگی و تشنگی این ماه تو رو از زبون ننداخته!!! میرسیم به هم!

باز هم سپاس
          با سلام خوب مدل کارت گرافیکت رو بگو ati یا nvidia ؟؟؟؟؟
          اگه از کارت گرافیک onboard استفاده میکنی و مدلش intel هست پس مشکل همینه
          اکثر بازیها روی ati و nvidia اجرا میشه
          اگه ویندوز 7 داری نیازی به نصب directx نیست فقط تو بعضی از بازیهایی که گرافیک بالایی دارن مثلا gta IV
          اگه directx مربوط به بازیو نصب نکنی بازی بالا نمیاد

به درایور ربطی نداره چون ویندوز 7 البته پدیتهای جدیدش اکثر گرافیک ها رو میشناسه
          AV Maziton 100
          Render By Artlantis Studio
          [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

سلام
            خیلی ممنون آقا مازیار
            در حقیقت سیستم دختر عمومه و باید برم خونشون تا مدل دقیق کارت رو ببینم ولی مطمئنم که onboard نیست.
            با سپاس از راهنمائی تون :mrgreen:

دیدگاه

من باب اطلاعتون کارت standard vga موارد مورد نیاز directx رو پشتیبانی نمیکنه. درایور صفحه تصویرتون رو حتما باید نصب کنین. اگر درایور مربوطه گیرتون نیومد ببینین میتونین نسخه WDM رو پیدا کنین؟ این نسخه روی xp و تمام نسخ ویندوز های 32 بیتی به بالا جواب میده اما با یک performance حداکثر 90 درصدی. چون یک درایور عام هست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط جعفری
                سلام
                خیلی ممنون آقا مازیار
                در حقیقت سیستم دختر عمومه و باید برم خونشون تا مدل دقیق کارت رو ببینم ولی مطمئنم که onboard نیست.
                با سپاس از راهنمائی تون :mrgreen:
                سلام خواهش میکنم کاری نکردم :mrgreen:
                ویندوزش رو عوض کن جدیدترین پدیتش ویندوز7 نسخه سرویس پک 1
                درایور گرافیکش هم ببین هرچی بود برو سایت خودش جدیدترین ورژن رو دانلود کن

AV Maziton 100
                Render By Artlantis Studio
                [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X