اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با Progisp در لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با Progisp در لپ تاپ

با سلام به دوستان

من یه مشکلی با پروگرامر پیدا کردم وقتی پروگرم می کنم با خطای زیر مواجه میشم اینو هم بگم که تو کامپیوتر خانگی که ویندوز xp است وقتی از پروگرمر استفاده می کنم پروگرم میشه در ضمن ویندوز لب تاپم seven و سرویس پک 1 هم است . در ضمن درایورپروگرامر هم پدیت نمیشه و فقط درایوری قدیمی که روی سی دی پروگرامر بود رو نصب می کنه . درایور های جدید رو نمیشناسه .
    با تشکر

پاسخ : مشکل با Progisp در لپ تاپ

سلام
    فکر کنم شما یکبار فیوز بیتها را تنظیم کردید که از کریستال خارجی استفاده کنید
    برای اینکه مشکلتون حل بشه یک کریستال خارجی مثلا 11059200 hz در دستگاه پروگرمرتون نصب کنید
    اگه دقت کنید دو تا سوراخ کنار محل قرار گیری آی سی در پروگرمر وجود داره کریستال خارجی را اونجا قرار بدید و دوبره پروگرم کنید
    پروگرمر من هم از واسه شماست و این مشکل برای من هم پیش اومده بود
    خداحافظ
    :read:

دیدگاه

با تشکر از دوست عزیز
      کاری که گفتین انجام دادم ولی باز هم اون خطا رو میدی .
      لطفا کمک کنید.

با تشکر
      :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

دیدگاه

سلام
        فیوز بیت های cksel0...3 برابر چی قرار دادید؟
        از کریستاب خارجی تو مدارتون دارید استفاده میکنید؟
        اصلا موقعی که دکمهerase یا read را میزنید بازم خطا میده؟
        آیا دو تا سوراخ کنار محل قرار گیری آی سی در پروگرمر وجود داره کریستال خارجی را اونجا قرار دادید؟

دیدگاه

ببینید عین همون تنظیمات رو در ویندوز xp انجام می دم پروگرم می کنه ، در ضمن کریستال هم گذاشت جواب نداد .در هنگام erase کردن خطا نمیده و دو تا سوراخ نداره . در ضمن فایل های کوچک رو پروگرم می کنه یعنی نمیشه بهش اعتماد کرد یک بار پروگرم می کنه بار دیگه نه ، قابلیت اطمینان نداره .در هنگام read هم خطا می ده .

دیدگاه

سلام
            اکثرا پروگرمرهای uspasp که با یه مگا 8 ساخته شدند همین مشکلو دارند اونم رو سون
            من خودم بارها کل مدارو بهم ریختم آخر فهمیدم میکرو نیمه پروگرم شده بود تا جایی که تازگیا 2 بار پشت سر هم پروگرم میکنم :icon_razz:
            پیش نهاد میکنم از یه نرم افزار دیگه هم استفاده کنید اگه خواستین من یکی دارم با نام kavirprog سرچم کنید پیدا میکنید روی اون هم یه تست بزنید
            خدایا مرا آن ده که آن به

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arashdj
              سلام
              اکثرا پروگرمرهای uspasp که با یه مگا 8 ساخته شدند همین مشکلو دارند اونم رو سون
              من خودم بارها کل مدارو بهم ریختم آخر فهمیدم میکرو نیمه پروگرم شده بود تا جایی که تازگیا 2 بار پشت سر هم پروگرم میکنم :icon_razz:
              پیش نهاد میکنم از یه نرم افزار دیگه هم استفاده کنید اگه خواستین من یکی دارم با نام kavirprog سرچم کنید پیدا میکنید روی اون هم یه تست بزنید
              البته من این پروگرمر رو دارم واین اشکالات رو هم داشت تا به طور تصادفی فهمیدم که درایورش با موس usb یم مشکل داره
              منم موقع پروگرم کردن با لپ تاپ مجبورم موس رو جدا کنم تا پروگرامر اون ارور رو نده

دیدگاه

موس هم در میارم باز هم اون خطا رو میدی نمیدونم مشکل از کجاست .

باتشکر

دیدگاه

به این چیزا نیست
                  شما با یه نرم افزار دیگه هم کار کن ببین پروگرم میکنه
                  خدایا مرا آن ده که آن به

دیدگاه

نه دوست عزیز تمامی نرم افزار ها رو امتحان کردم با هم مشکل داشت

دیدگاه

با سلام به دوستان

ویندوز رو هم عوض کردم باز همون مشکل رو داشت xp زدم بازم اون خطا رو میدی اگه دوستان یه پروگرامر دیگه سراغ دارن به غیز از progisp که با لب تاپ سازگار باشه .
                      فکر می کنم با لب تاپم سازگاری نداره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arashdj
                        به این چیزا نیست
                        شما با یه نرم افزار دیگه هم کار کن ببین پروگرم میکنه
                        پروگرمر من دقیقا با وصل شدن موس ازکار میفته
                        نرم افزارشم progisp ver1.6.6هستش
                        البته روی pcمتوجه شدم که از 4تا usb فقط رو یکیش کار میده و رو بقیه پورتها پروگرامر شناخته نمیشه :eek: :eek: :eek:
                        کلا این پروگرامر مزخرفه

دیدگاه

اگه قراره خدایی نکرده ار پروگرم usb استفاده کنید حتما از مدلی تهیه کنید که آی سی مبدل usb دارد همون ft
                          خدایا مرا آن ده که آن به

دیدگاه

با سلام
                            از این ورژن استفاده کنین , چون هم تو pc باهاش کار کردم و هم در لب تاپ
                            https://rapidshare.com/files/1913584...ogISP1.6.7.rar
                            از سختی نترس! این سختی هاست که جایگاه و مقام انسان را بالا میبرد...

دیدگاه

دوست عزیز باز هم اون خطا رو میده. میخام یه پروگرمر سریال درست کنم وبا مبدل به لب تاپ وصل کنم چطور میگید خوبه کار می کنه از ponyprog می خوام استفاده کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X