اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد PLC s7-300

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد PLC s7-300

سلام به همه بچه های قدرتی
    آقا من یه کاری میخوام بکنم ولی نمیدونم چطور آخه تا حالا با plc کار نکردم و به همین دلیل به راهنمایی شما نیاز دارم :agree:
    خوب قضیه از این قراره که میخوام داده های داخل plc s7-300 رو به صورت realtime قرائت کنم و آنها رو به یه سیستم دیگه ارسال کنم حالا مشکل اینجاست چطور میتونم داده ها از این پی ال سی بخونم میشه برنامه ای براش نوشت که داده ها طبق پرتکل خاصی ارسال کنه یا این که خودش پرتکل خاصی داره که میشه از اون استفاده کرد!
    دقت بفرمایید قراره داده ها رو با میکرو بخونم
    خودمم دارم در این مورد جستجو :read: میکنم ولی خوب تا حالا که چیزی دستگیرم نشده

پاسخ : راهنمایی در مورد PLC s7-300

دوست من سلام
    جسارت نباشه ولی بهتر بود این سوال رو تو بخش کنترل قسمت plc مطرح میکردی چون بدون شک اوجا دوستان سریع تر راهنماییت میکنن

پایه plc من زیاد قوی نیست باید اعتراف کنم از میکرو هم سر در نمیارم ولی یادمه استادمون یه کتاب داشت که خیلی ازش تعریف میکرد و میگفت کتاب خوب و کاملیه تحت عنوان: "راهنمای جامع PLC - simatic step7 " از مجموعه کتاب های مثلث نارنجی هستش (تالیف مهندس سعید غریبی و مهندس هادی غریبی هستش)
    البته نمیدونم اون مطالبی که شما دنبالشین توی این کتاب هستش یا نه ولی شاید به کارت بیاد
    موفق باشید...
    شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
    شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X