اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل لوازم با خط تلفن با خروجی لحظه ای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل لوازم با خط تلفن با خروجی لحظه ای

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات.من می خوام یک کنترل کننده وسایل با خط تلفن بسازم که فقط دارای دو خروجی لحظه ای باشه و می خواستم بدونم در برنامه و عمل چه فرقی برای لحظه ای کردن رله ها وجود دارد و می خواهم در محیطی تقریبا پر نویز در جوار دستگاهی با فرکانش 3 کیلو هرتز از این مدار استفاده کنم اصلا avr مناسب هست برای همچین محیطی یا نه .با تشکر
    اگر دين نداري حداقل آزاده باش <امام حسين (ع)>

پاسخ : کنترل لوازم با خط تلفن با خروجی لحظه ای (در محیط با فرکانس بالا)

چی میگی اخه 3 کیلو هرتز هم شد فرکانس بالا. قدیم ها فرکانس بالا چیز دیگیه بود خود میکرو با فرکانس مگا هرتز کار می کنه.پس از این لحاظ مشکل نداره در ضمن خروجی لحظهای هم منظورتون تایمر داشته باشه این هم مشکل نیست. من این پروژه را بار ها و بارها ساختم مشکلی نداشتم.شما بهتر دقیقتر مطرح کنید تا بهتر بتونم بهتون کمک کنم.

دیدگاه

پاسخ : کنترل لوازم با خط تلفن با خروجی لحظه ای (در محیط با فرکانس بالا)

نوشته اصلی توسط ali-j
      چی میگی اخه 3 کیلو هرتز هم شد فرکانس بالا. قدیم ها فرکانس بالا چیز دیگیه بود خود میکرو با فرکانس مگا هرتز کار می کنه.پس از این لحاظ مشکل نداره در ضمن خروجی لحظهای هم منظورتون تایمر داشته باشه این هم مشکل نیست. من این پروژه را بار ها و بارها ساختم مشکلی نداشتم.شما بهتر دقیقتر مطرح کنید تا بهتر بتونم بهتون کمک کنم.
      ممنون از کمکتون شما درست میگید سوالم در مورد فرکانس درست نبود. منظورم از خروجی لحظه ای اینه که مثلا درباز کن در ساختمونه مثله کلید فشاری ,مثله پالسی که به کنتاکتور میدیم . لطفا اگر برنامه ای یا شماتیکی دارید اینجا بزارید که استفاده کنیم.ممنون
      اگر دين نداري حداقل آزاده باش <امام حسين (ع)>

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X