اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در برنامه راه اندازی سون سگمنت با میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در برنامه راه اندازی سون سگمنت با میکرو

با سلام
    من یک سون سگمنت کاتدمشترک تک دارم که در راه اندازی آن مشکل ندارم فقط مشکلم در پریدن دستور به جای دیگه لی است که اون عمل رو انجام بده مثلا زمانی که بخواهم با فشردن کلید روی سون سگمنت

عدد 1 را نمایش و با فشردن کلید دیگری(به عنوان کلید استارت) به مدت 1 دقیقه ال ای دی را خاموش و روشن کنه و با فشردن دوباره کلید روی سون سگمنت عدد 2 و با فشردن دوباره کلید استارت 2 دقیقه ال ای دی رو خاموش و روشن کنه و تا عدد 3 همین وضعیت ادامه داشته باشه و هر بار با پایان زمان سون سگمنت دوباره صفر بشه
    ممون میشم کمکم کنین چون خیلی عجله دارم

پاسخ : مشکل در برنامه راه اندازی سون سگمنت با میکرو

نوشته اصلی توسط mohsen diod
    با سلام
    من یک سون سگمنت کاتدمشترک تک دارم که در راه اندازی آن مشکل ندارم فقط مشکلم در پریدن دستور به جای دیگه لی است که اون عمل رو انجام بده مثلا زمانی که بخواهم با فشردن کلید روی سون سگمنت

عدد 1 را نمایش و با فشردن کلید دیگری(به عنوان کلید استارت) به مدت 1 دقیقه ال ای دی را خاموش و روشن کنه و با فشردن دوباره کلید روی سون سگمنت عدد 2 و با فشردن دوباره کلید استارت 2 دقیقه ال ای دی رو خاموش و روشن کنه و تا عدد 3 همین وضعیت ادامه داشته باشه و هر بار با پایان زمان سون سگمنت دوباره صفر بشه
    ممون میشم کمکم کنین چون خیلی عجله دارم
    با سلام
    برنامت رو بزار تا دوستان بهتر بتونن کمکت کن :agree: :agree:
    با تشکّر
    AV Maziton 100
    Render By Artlantis Studio
    [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

یک تایمر بگیر. در روال وقفه اش ببین قراره چه عددی روی سون سگمنت نمایش داده بشه. همون رو نشون بده اگر احتیاج به چشمک زدن داشت و در مثلا 500 میلی ثانیه دوم هر ثانیه هستی سون سگمنت رو خاموش کن. اینجوری عمل روشن کردن سون سگمنت مستقل از اجرای عادی برنامه ات میشه.

دیدگاه

سلام
        دوست عزیز، باکدوم قسمت کاری که میخوای بکنی ، مشکل داری..؟
        نمایش اعداد بر روی سون سگمنت یا چشمک زدن ال ای دی به مدت یک دقیقه..؟

برنامت رو بذار ، تا که دوستان راحتتر کمکت کنند.
        تشكر لازم نيست. :^O
        اينها همش وظيفه ست. :^O

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X