اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برفکی شدن و ثابت نبودن تصویر تلویزیون تا 10-15 دقیقه (تا گرم شدن)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برفکی شدن و ثابت نبودن تصویر تلویزیون تا 10-15 دقیقه (تا گرم شدن)

سلام من یه ال جی مدل6710v00112v دارم که باید 10 دقیقه روشن باشه تا تصویرش ثابت بشه یعنی یه جورایی گرم بشه وقتی از اول روشنش میکنم تصویر همش میره و میاد و برفکی میشه تا 10 دقیقه بعضی وقتا به سرما و کلید لامپ هم واکنش نشون میده ولی رو حالت رسیور و av خوبه در طول این ده دقیقه که تصویر هی برفکی میشه و دوباره میاد تصویر یکم سایه روشنم داره ولی بعد 10 دقیقه بهتر میشه. .میشه بگین چطوره ممنون.

در ضمن تعمیرگاه بردم فکر کنم گفت یه چیزی به نام تیونر عوض کردم (نمیدونم راست گفت یا نه چون فکر کنم اصلا دست کاری نکرده بود.) ولی فایده نداشت.
    در یه تالار دیگه دو نفر اینطور نظر دادن
    1- خازنهای الکترولیتی بخش تغذیه تغییر ظرفیت داده و باید تعویض شوند
    2- اشکال دستگاه شما در قسمت aft یا بهتر بگویم مدار vco می باشد که اگر تعمیر کار نیستی می توانی با تنظیم دستی یا به قول ما تعمیر کاران fine tuning در زمانی که تصویر خراب است مشکل را تا مدتی حل کرد .
    برای یاداوری بگم که روی رسیور و av هیچ مشکلی ندارم حالا واقعا مشکل چیه؟ لطفا عزیزانی که میدونن کمک کنن ممنون.
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن
    شرط اول قدم آنست که مجنون باشی

پاسخ : برفکی شدن و ثابت نبودن تصویر تلویزیون تا 10-15 دقیقه (تا گرم شدن)

سلام
    1. میتونه از خود تیونر باشه2.کم ظرفیت شدن یا نشتی خازن ولتاژ+33ولت تیونر
    یه راه عملی دیگه هم هست که در حالی که تلوزیون روشنه و پشتش بازه (تو حالتی که تصویر ایراد داره) با هویه خازنهای دوروبر تیونر رو گرم کنی تا خازن معیوب رو پیدا کنی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X