اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ccs برای کار با dspic

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ccs برای کار با dspic

با سلام
    لطفا بفرمایید
    1- آیا کامپایلر ccs برای کار با dspic مناسب است؟
    2- آیا میتوان برای کارهای سریع و سرعت بالا روی عملکرد ccs حساب کرد یا حتما باید از Mplab c استفاده نمود؟

پاسخ : ccs برای کار با dspic

سلام.
    دوست عزیز برای کار با میکروهای 16 بیتی PIC و یا dsPIC ها به هیچ وجه کامپایلر های آماتوری مثل CCS یا MikroC و ... توصیه نمیشه. بهترین انتخاب فقط دو کامپایلر HI-TECH و MPLAB C هستند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Perfect
      سلام.
      دوست عزیز برای کار با میکروهای 16 بیتی PIC و یا dsPIC ها به هیچ وجه کامپایلر های آماتوری مثل CCS یا MikroC و ... توصیه نمیشه. بهترین انتخاب فقط دو کامپایلر HI-TECH و MPLAB C هستند.
      سلام
      از بذل توجه شما ممنونم
      میشه بفرمایید برای فراگیری این کامپایلر غیر از manual و کنفرانس های میکروچیپ، آیا منبع دیگری هم وجود دارد؟

دیدگاه

اگر منظورتون منابع فارسی است تا اونجایی که میدونم نه. اگر هم وجود داشته باشه بسیار سطحی است. این دو کامپایلر Help قدرتمندی دارند و از اونجایی که زبان C استاندارد مطابقت زیادی دارند شما در فهم اون مشکلی نخواهید داشت. شرکت میکروچیپ هم منابع خوبی برای این دو در اختیار قرار داده.

دیدگاه

من با ccs کار میکنم . مشکلی هم ندارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abbasfadavi
            من با ccs کار میکنم . مشکلی هم ندارم
            بله . بنده هم عرض نکردم که نمیشه با این کامپایلر برای dsPIC برنامه نوشت. این که مشکلی به وجود بیاد یا نه بستگی به نوع و سطح کار داره. کامپایلری مثل CCS از لحاظ حجم و کارایی کد تولیدی هیچگاه به گرد پای HI-TECH نخواهد رسید. خودتان امتحان کنید. ولی با این حال میشه با اون یک کارهایی انجام داد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X