اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در راه اندازی (serial invaild)iar

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در راه اندازی (serial invaild)iar

iar من مشکل پیدا کرده هر وقت compile میکنم error میده میگه سریال نلمبر fake هست چیکارش کنم .. جواهش میکنم راهنمایی کنید :angry: :angry: :cry2:
    اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
    هيتلر

پاسخ : مشکل در راه اندازی (serial invaild)iar

نوشته اصلی توسط شهریار رجب زاده
    با توجه به اینکه دوستان در مورد کرک کردن IAR مشکل دارند آموزش زیر را برای کرک کردن در ویندوز 7 میگذارم
    لایسنس اساسا برای windows xp طراحی شده به هر حال بنده توانستم در ویندوز 7 هم جواب بگیرم
    مراحل 0 تا 0000 صرفا برای کسانی است که قبلا نرم افزار را نصب کرده اند ولی کار نمیکرده است
    0- نرم افزار را به طور کامل پاک کنید
    00- در پوشه program files پوشه common files را باز کنید سپس پوشه مربوط به IAR را پاک کنید
    000- سیستم را ریست کنید
    0000- قبل از استفاده از کرک سریال را پاک کنید
    1- فایل IARID را اجرا کنید کد داده شده را جایی بنویسید مثلا کد 0x27E7D
    2- روی فایل IAR کلیک راست کرده و گزینه Edit را انتخاب کرده یک فایل note pad باز میشود به جای کد موجود کدی که یادداشت کرده اید عینا به جای آن بنویسید
    3- فایل note pad را save کرده و سپس آن را ببندید برای اطمینان دوباره مرحله 2 را تکرار کرده و فقط ببینید کد مورد نظر ذخیره شده است یا نه
    4- روی فایل IAR کلیک کنید به طوری که اجرا شود
    5- سریال شما آماده است
    6- فایل نصب IAR را اجرا کنید و شماره لایسنس مورد نظر را از فایل سریال کپی کرده و در برنامه نصب محل license number پیست کنید
    7- در صفحه بعد باید license key وارد شود در فایل سریال زیر هر license number خطوطی شامل اعداد و حروف هست سومین خط آن را از زیر خطی که نوشته شده Key اعداد و حروف شروع میشود و تاجایی که به # ختم شود این قشمت را به همراه # کپی کرده و در قسمت license key پیست کنید
    8- برنامه نصب را تا آخر اجرا کرده و نرم افزار را نصب کنید
    9- ممکن است در بخش license manager لایسنسی برای AVR مشاهده نکنید اما برای اطمینان نرم افزار را باز کرده و یک پروژه را در آن کامپایل کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X