اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یه منبع خوب برای شبکه های عصبی؟؟؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یه منبع خوب برای شبکه های عصبی؟؟؟؟؟؟

سلام
    آقا من دنبال یه کتابی,چیزی میگردم ک شبکه های عصبی رو از صفر شروع کرده باشه و با انجام پروژها ساده اونم با متلب جلو بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ : یه منبع خوب برای شبکه های عصبی؟؟؟؟؟؟

در مورد شبکه عصبی کتاب زیاد داریم مثلا از آقای منهاج استاد امیر کبیر یا از آقایان میرصالحی و تقی زاده (ترجمه)
    اما اگه بخوای حتما توش از متلب استفاده شده باشه من یه کتاب از آقای سید مصطفی کیا دیدم ، خریدمش اما خوشم نیومد

دیدگاه

mojalan عزیز از توجه تون ممنون من دنبال رفرنسی هستم که بیاد تئوری رو با مثال آموزش بده زبانش هم واسم فرقی نمیکنه و درضمن تاکیدم رو متلب ب خاطر اینه ک آدم نیاز نیست با پیچیدیگیا زبان های دیگر سرو کله بزنه وگرنه زبانش هم زیاد فرقی نمیکنه
      باز هم ممنون

دیدگاه

سلام
        با اجازه اساتید ،یک کتاب از انتشارات کیان رایانه هست به اسم "محاسبات نرم در matlab" که شامل 4تا کتاب در یک کتاب هست در اصل ،که یکیش شبکه های عصبی در matlab هستش.(فکر کنم خود شبکه های عصبی در matlab را هم جدا چاپ کرده باشن) برای هر قسمت اول توضیحات تئوری داده بعد شبیه سازی ولی مسلمآ توضیحات تئوریش خیلی کامل نیست، و به عنوان یک کتاب کمکی میتونید از شبکه های عصبی هاگان که ترجمش از همین انتشارات چاپ شده استفاده کنید :nerd:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X