اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط بین دو mfile

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط بین دو mfile

با سلام خدمت دوستان
    چگونه می توان بین دو mfile ارتباط ایجاد کرد؟
    به گونه ای که از خروجی یک mfile اول در ورودی mfileدوم و خروجی mfileدوم در ورودی mfile اول استفاده نمود؟
    با تشکر

پاسخ : ارتباط بین دو mfile

سلام
    میآ‌تونی بهآ‌صورت تابع بنویسی تا هر جا بخای ازش بهآ‌راحتی استفاده کنی :bye
    مجتبی آیتی نیا
    https://telegram.me/universityprojects

دیدگاه

پاسخ : ارتباط بین دو mfile

ضمن تشکر از پاسخ شما
      راستش من تو برنامم برای حل یک معادله 6مجهولی مجبور به استفاده از تابع fsolveشدم! کهبرای استفاده از این تابع مجبور به استفاده از 2mfile شدم که در یکی خود تابع تعریف بشه و در دیگری مقادیر اولیه!
      با مقادیر اولیه داده شده کلیه مجهول ها بدست میاد اما در ادامه برنامه از همین مجهول های بدست امده در mfile n,l باید در ورودی mfile اول استفاده کنم.
      خلاصه کهاومدم از تابع fsolve استفاده کنم که این بلاها سرم اومد!

دیدگاه

ارتباط بین دو mfile

نوشته اصلی توسط قاسمی2020
        ضمن تشکر از پاسخ شما
        راستش من تو برنامم برای حل یک معادله 6مجهولی مجبور به استفاده از تابع fsolveشدم! کهبرای استفاده از این تابع مجبور به استفاده از 2mfile شدم که در یکی خود تابع تعریف بشه و در دیگری مقادیر اولیه!
        با مقادیر اولیه داده شده کلیه مجهول ها بدست میاد اما در ادامه برنامه از همین مجهول های بدست امده در mfile n,l باید در ورودی mfile اول استفاده کنم.
        خلاصه کهاومدم از تابع fsolve استفاده کنم که این بلاها سرم اومد!
        با سلام ....

فکر نکنم ارتباط خاصی لازم باشه همانطور که گفته شد شما کافی هست به صورت تابع بنویسید بعد نام تابع رو هر جا که خواستید به همراه ارگومان های ورودی اش فراخوانی بکنید ....امتحان کنید ببینید میشه .... حالا اگه خواستید m فایل هاتون رو پلود کنید شاید اصلا داخل یه تابع هم بشه تعریف کرد ...
        مصادیق اظهار محبت به همسر
        بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
        ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
        اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X