اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سیستم عصبی حشرات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سیستم عصبی حشرات

سلام
    من دارم روی سیستم عصبی حشرات و کنترل انها تحقیق می کنم . اطلاعات پزشکی هم ندارم به همین دلیل از اصطلاحاتی که در مقالات استفاده می شود زیاد سر در نمیاررم. یک دیکشنری حشره شناسی دانلود کردم که چیزه جالبی نبود. لطفا من رو در این زمینه راهنمایی کنین. از کجا می تونم کمک بگیرم.
    S.Iman

پاسخ : سیستم عصبی حشرات

من حدس میزنم استاد ارائه دهنده این پروژه،خودش دانشجوی فوق لیسانس یا دکترا هست که داره تو همچین زمینه ای کار میکنه و بنوعی داره از شما {سوء} استفاده میکنه وگرنه دوره لیسانس چرا باید همچین پروژه ای براش تعریف بشه.
    البته بازم تکرار میکنم که اینا حدس من بود

دیدگاه

پروژه درسی نیست ما یک گروه بزرگیم. هر کدوم هم دنبال یک گوشه از ماجرا. کسیس اطلاعاتی نداره؟؟؟؟؟؟
      S.Iman

دیدگاه

نوشته اصلی توسط س.ایمان
        سلام
        من دارم روی سیستم عصبی حشرات و کنترل انها تحقیق می کنم . اطلاعات پزشکی هم ندارم به همین دلیل از اصطلاحاتی که در مقالات استفاده می شود زیاد سر در نمیاررم. یک دیکشنری حشره شناسی دانلود کردم که چیزه جالبی نبود. لطفا من رو در این زمینه راهنمایی کنین. از کجا می تونم کمک بگیرم.
        با سلام
        این پروژه در حدMIT , HARVARD , STANFORD و سایر دانشگاه های سطح اول دنیاست.
        لطفا در صورت امکان موارد ذیل را پاسخ دهید.

کدام دانشگاه هستید؟
        استاد چه کسی است؟
        هدف پروژه چیست؟
        ترکیب گروهتان چیست؟

با سپاس

در قسمت دانش مهندسی کار ، خودتان هستید و خودتان، یعنی اطلاعات را خودتان تحقیق و کشف خواهید کرد،( اطلاعات رایجی نیستند)
        گرچه چند نمونه کار از دانشگاه MIT در وب و مستند علمی تلویزیون ارایه شده است.
        در قسمت بیولوژیک و حشره شناسی ، هم مراجع اطلاعات را در دانشکده های علوم بیولوژیک و جانوری جستجو خواهید نمود.

با سپاس
        گشتی در لاله زار
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76138.0

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76141

دیدگاه

نوشته اصلی توسط س.ایمان
          پروژه درسی نیست ما یک گروه بزرگیم. هر کدوم هم دنبال یک گوشه از ماجرا. کسیس اطلاعاتی نداره؟؟؟؟؟؟
          ll ما نمیتونیم بیایم تو این گروه بزرگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چطور مشه عضوش بشیم؟
          طب اسلامی

دیدگاه

به نظر من متلب ساده در این موضوعات که براتون قابل درک تر از اون دیکشنری حشرات باشه نخواهید یافت.

دیدگاه

عضویت در این گروه برای علاقه مندان ازاد است . مربوط به دانشگاه علم و صنعت - تحت سرپرستی دکتر عبدالعالی - هدف ایجاد گرایشی نو.
              S.Iman

دیدگاه

نوشته اصلی توسط س.ایمان
                عضویت در این گروه برای علاقه مندان ازاد است . مربوط به دانشگاه علم و صنعت - تحت سرپرستی دکتر عبدالعالی - هدف ایجاد گرایشی نو.
                ایول.آقا کجا باید بیایم عضو بشیم؟ دانشگاه علم صنعت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                طب اسلامی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط س.ایمان
                  آها دونستم، همون گروه بیوالکترومغناطیسه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X