اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ثبت اختراع مدار میکروکنترلری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ثبت اختراع مدار میکروکنترلری

سلام
    من 1 مدار با AVR درست کردم حالا میخواهم برم ثبتش کنم
    سوالم اینهاست
    1-واسه ثبت باید سورس برنامه رو هم توی توضیحات بنویسم یا نیازی نیست؟
    2-حجم توضیحات بیشتر باشه بهتره یا کمتر؟ (میتونم در حد 300-400 صفحه هم بچپونم توش ولی خوب زیاد ربطی به طرح نداره و هم میتونم توی 30-40 صفحه مفید و مختصر بیان کنم) حالا کدوم روش مناسبتره؟ تویه یکی از تاپیکها خوندم که 300 صفحه چرت و پرت نوشته بود واسه طرحش که هیچ ربطی هم نداشت ثبتش کردن!
    3-واسه نوشتن توضیحات باید از فرم خواصی پیروی کنیم یا نه؟
    The harder I work, the luckier I get

پاسخ : ثبت اختراع مدار میکروکنترلری

سلام
    اینجا کار شمارو راه می ندازه
    http://mrkelectronic.blogfa.com/page/record.aspx

هر چیزی که فعلا لازمه بدونی گفته حتی فرم هارو هم گزاشته

فکر کنم جایه درستی تاپیک نزدید ها ! نمی دونم شاید شما بهتر می دونید

دیدگاه

ممنون از جوابتون
      ربطش به AVR اینه که با اون مدار و بستم و سوالم بیشتر این بود که لازمه برنامه ی اونو توی توضیحات بنویسم یا نه؟
      بازم اگه بخش مناسب نیست مدیران سایت انقالش بدن.
      The harder I work, the luckier I get

دیدگاه

اقا ناراحت نشیا به من اصلا ریط نداره ولی اصلا تاپیک ربطی به AVR نداره حالا میگزریم دیگه کاریه که شده
        نوشته اصلی توسط narek
        ربطش به AVR اینه که با اون مدار و بستم و سوالم بیشتر این بود که لازمه برنامه ی اونو توی توضیحات بنویسم یا نه؟
        مصلما اگر سایتی که دادمو می خوندید لازم نبود که 400 یا 500 صفحه توضیح بدید اونجا گفته که چه چیزایی میخواد
        گفته که همه چیزهایه نرم ازاری هم باید ببرید که منظورش رو CD یا FLASH البته CD ببری بهتره چون میدونم همرو ازت تحویل می گیرن برگشتشم نمی دونم
        مگه بی کاری توضیح الکی بدی یک دفه سر همون توضیحات الکی حوصله ناظر سر میره ردت می کنه

دیدگاه

داداش زیاد جدی نگیر چون اونا خودشون زیاد جدی نمیگیرن. اونا ازت ۳ کپی از اضهارنامه با یه سری توضیحات که باید توی ۹ بند باشه میخوان. من یه دونه ثبتیدم توش سورس برنامه رو هم نوشتم. یعنی تو شرح فنی. حالا باز میتونی تو CD هم بزاری. واسه توضیحات هرچقد دلت خواست بنویس. به نظر من کلا ۲۰ صفحه خوبه و عادیه. اگه زیاد باشه و چرت و پرت نامربوط زیاد داشته باشه خودت اذیت میشی. اونجا کسی نیست که رو اختراعت تحلیل فنی بخواد. فقط کاغذاتو میخوان. یه نکته هم اینکه به ادعانامه زیاد گیر میدن. درست حسابی بنویسش اونو

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X