اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی بلده راه اندازی LCD گرافیکی را یاد بده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی بلده راه اندازی LCD گرافیکی را یاد بده

کسی بلده راه اندازی LCD گرافیکی را یاد بده خیلی ممنون میشم چون من تازه یه 2 هفته است که شروع کردم و هنوز مثل شماها حرفه ای نشدم
    www.icesi.ir

پاسخ : کسی بلده راه اندازی LCD گرافیکی را یاد بده

سلام
    اگه با بیسیک می خوای خیلی راحته با bascom-8051
    http://rapidshare.com/files/42188123/bascom8051v2.0.11.0_F ULL.rar

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad2546
      کسی بلده راه اندازی LCD گرافیکی را یاد بده خیلی ممنون میشم چون من تازه یه 2 هفته است که شروع کردم و هنوز مثل شماها حرفه ای نشدم
      سلام
      اینو ببین... اسمبلیه : http://jelecomp.persiangig.com/electronics/GLCD-asm51.rar

راستی اگه با لینکی که دوستمون "کویر الکترونیک.کام " گذاشتن مشکل داری به خاطر اینه که وسط لینک اشتباهاً یه space افتاده.
      لینک درستش اینجوری میشه: http://rapidshare.com/files/42188123/bascom8051v2.0.11.0_FULL.rar

دیدگاه

آقا این لینکی که دوستمون گذاشته از rapidshare که شکل داره و اونی هم از persiangig هستش مشکل داره.

در ضمن با 8051 هم میشه راه انداخت؟؟
        www.icesi.ir

دیدگاه

راستش از وقتی اون لینکه رپیدشیر رو up کردم، تا الان که این پست رو میدم،83 بار دانلود شده و کسی هم باهاش مشکلی نداشته!!!آ‌ یه چیزی مثل روزی 10 نفر !!

در ضمن،بیسکام در این نسخه برای 8051 فقط از t6963 پشتیبانی میکنه، و برای نسخه 2.0.13.0 که بعد از یک وقفه طولانی برای 8051 دوباره داده من هنوز هیچ کرکی پیدا نکردم :sad:

برای راه اندازیه lcd توو سایت پست های زیادی هست،به جه زبانی می خواین باشه ؟ اگه بعد از گشتن سایت مشکلتون حل نشد بگین تا اگر چیزی بدونم بگم :smile:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad2546
            آقا این لینکی که دوستمون گذاشته از rapidshare که شکل داره و اونی هم از persiangig هستش مشکل داره.
            هیچ کدوم مشکلی نداره دوست عزیز. پرشین گیگ که بدون دانلود منیجر به راحتی دانلود میشه. اگه دانلود منیجر دارید غیر فعالش کنید.

رپید شیر هم هیچ مشکلی نداره. اگه نتونستین دانلود کنید سه تا دلیل ممکنه داشته باشه:

1. شما اصلاً پست قبلی منو نخوندین و از همون لینک اشتباه که " کویر الکترونیک" داده بود استفاده کردید.
            2. شما دانلود منیجرتونو غیر فعال نکردین.
            3. شما نتونستید مراحل لازم برای دانلود یک فایل در R.S. رو طی کنید.
            ( عذر میخوام اما من که نمیدونم شما تا حالا از R.S. چیزی دانلود کردین یا نه :redface:، ولی اگه مراحلشو نمیدونید به قسمت نرم افزار و اینترنت برید و در تاپیک مربوطه مطالعه کنید )

در ضمن با 8051 هم میشه راه انداخت؟؟
            اون لینکی که از P.G. گذاشتم همون 8051 هستش دیگه oo: .... اصلاً مگه اینجا بخش 8051 نیست؟! :biggrin:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X