اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاوت بین function و script در متلب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

با سلام ....

توی متلب در قسمت گزینه file و سپس new گزینه ای متعددی موجود هست ...دوتاش گزینه functionو هم scriptهست میخواستم بدونم این که من مثلا یه تابع رو داخل functionبنویسم یا داخل scriptچه فرقی داره ؟؟؟
    مصادیق اظهار محبت به همسر
    بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
    ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
    اثر قصه گویی برای کودکان

پاسخ : تفاوت بین function و script در متلب

خب از هر دوتاش یکی بسازین تفاوتش رو ببینین!
    اما فکر میکنم وقتی از ویزارد میخواین که یه فایل function بسازه اون براتون فرمت اصلی تابع رو هم موقع ایجاد فایل براتون آماده میکنه و شما کافیه اسم ورودی خروجیها رو اگه با اسم های اولیه مشکل دارین عوض کنید

دیدگاه

با سلام ....

با تشکر از پاسختون ....

خب از هر دوتاش یکی بسازین تفاوتش رو ببینین!
      این رو شک نکنید که خودم ساختم

اما فکر میکنم وقتی از ویزارد میخواین که یه فایل function بسازه اون براتون فرمت اصلی تابع رو هم موقع ایجاد فایل براتون آماده میکنه و شما کافیه اسم ورودی خروجیها رو اگه با اسم های اولیه مشکل دارین عوض کنید
      اره این که مشخصه .....یعنی وقتی میسازی خوب پیداست .....حتی شکل ظاهری functuion با script هم بعد از درست شدن فایلش با هم فرق داره ....برای فانکشن ها یه f روش می نویسه ..... ولی من که بعید میدونم فرقشون صرفا در این موضوعی که شما فرمودید باشه ....

مصادیق اظهار محبت به همسر
      بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
      ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
      اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

پاسخ : تفاوت بین function و script در متلب

اینم یه توجیه
        اونایی که با زبون C برنامه مینویسند میدونند که فرق فایلهای سورس cpp. و هدر فایلهای h. تنها توی پسوندشونه وگرنه هر دو فایل ساختار ساده متنی دارند. لابد مدیران تهیه کننده محیط c خواستند برنامه نویساشونو از بیکاری دربیارند. (مثل رئیسای ما) کار الکی تعریف کردند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X