اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شماره گیر با AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شماره گیر با AVR

با سلام من مدار شماره گیری با دستور dtmfout رو با atmega 32 بستم و زمانی که گوشی برداشته میشه شروع به شماره گیری می کنه و به طرف مقابل زنگ هم می خوره دو سه بار که تست کردم بعدش فقط مشخصه که داره شماره ارسال می کنه ولی گوشی بوق یکسره داره تا حالا سه نوع مدار اینجوری بستم فقط آخری به این صورت جواب داد بدون استفاده از IC سری 88 مثل 8870 و غیره دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنید ممنون کل سایت رو هم جستجو کردم چیزی ذستگیرم نشد از کریستال خارجی هم استفاده کردم

پاسخ : شماره گیر با AVR

احتیاجی به 8870 نیست مگر اینکه بخواهی دی تی ام اف دریافت کنی و اون شناسایی کنه.
    باید میکروکنترلر رو با کریستال خارجی راه اندازی کنی در غیر اینصورت سیگنال میفرسته ولی برا مخابرات قابل فهم نیست.
    با کریستال 7.xxx هفتو خورده ای هست راه اندازی کنی بهتره. درضمن باید فیوز بیتهای ای وی آر رو درست انتخاب کنی.
    اون زمان تاخیر دی تی ام اف رو 50 میلی ثانیه انتخاب کن.
    بدرود

دیدگاه

من همه اینکارهایی که شما گفتین انجام دادم فقط زمانی که گوشی تلفن برداشته میشه شماره گیری درست انجام میشه و اون هم سه بار اتفاق افتاد و دیگه تکرار نشد
      اگه مدار خاصی دارین لطفا بزارید ممنون

دیدگاه

با سلام مدار رو یه تغییر کوچولو دادم درست شد الان دیگه نیازی هم نیست گوشی برداشته بشه
        حالا میخوام مرحله بعد رو انجام بدم و اون هم اینکه بدونم چه موقع گوشی رو طرف مقابل بر می داره تا یه پیامی که با ISD ضبط شده رو پخش کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X