اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک فوری!!!!!!!! دوستانی که اتصال کامپیوتر و میکرو رو بلدن یه کمکی بکنن ممنونیم!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک فوری!!!!!!!! دوستانی که اتصال کامپیوتر و میکرو رو بلدن یه کمکی بکنن ممنونیم!

من فقط می خوام یک عدد رو از میکرو به ویژوال بیسیک فرستاده و نمایش بدم..
    و برعکس یک عدد از ویژوال بیسیک به میکرو بفرستم و نمایش بدم..
    خیلی بهش نیاز دارم کارم لنگه.. واقعا" ممنون می شم.. وقتم کمه و یک برنامه خیلی ساده کارمو راه میندازه.. فقط عملی باشه چون فرصت آزمون و خطا ندارم اصلا"!!!!!!
    :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

پاسخ : کمک فوری!!!!!!!! دوستانی که اتصال کامپیوتر و میکرو رو بلدن یه کمکی بکنن ممنونیم!

سلام

نمیدونم تا چه حدّ پیش رفتی ولی ::
    بین میکرو و کامپیوتر از max232 استفاده کن
    با دستور زیر میتونی بفرستی :

printbin

و دستور زیر دریافت:

inputbin

برای inputbin از متغیّر *1 dim x as string استفاده کن

برنامه زیر هم vb هست فقط میتونی ارسال کنی :
    http://www.persiangig.com/pages/down...ud%209600).zip
    AV Maziton 100
    Render By Artlantis Studio
    [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

پاسخ : کمک فوری!!!!!!!! دوستانی که اتصال کامپیوتر و میکرو رو بلدن یه کمکی بکنن ممنونیم!

:mrgreen:
      اصلا تونستی میکرو رو به کام پیییییییوتر وصل کنی یا فقط مشکل برنامه نویسی داری ؟؟
      :surprised:
      [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

[quote author=maziyar123 link=topic=54309.msg288439#msg288439 date=1314319755]
        سلام

نمیدونم تا چه حدّ پیش رفتی ولی ::
        بین میکرو و کامپیوتر از max232 استفاده کن
        با دستور زیر میتونی بفرستی :

printbin

و دستور زیر دریافت:

inputbin

برای inputbin از متغیّر *1 dim x as string استفاده کن

خیلی ممنون از اینکه همیشه مارو شرمنده می کنی مازیار جان!!
        اول اینکه برنامه رو اجرا کردیم فونتش نمی خونه.. مازیار مشکل من بیشتر نرم افزاریه.. برنامه نویسی ویژوال بیسیک.. با max232 چندین بار با موفقیت کار کردم.. دوتا میکرو هم با پایه های TXD و RXD به هم با موفقیت وصل کردم...

آقا حامد من فقط مشکل برنامه نویسی ویژوال بیسیک دارم.. نمی دونم با چه دستوری در ویژوال بیسیک با میکرو ارتباط برقرار کنم.. یک برنامه ساده می خوام. هرچه ساده تر بهتر..
        از هردوتون ممنونم!!!!

دیدگاه

راستی حتما" باید میکرو رو به پورت com وصل کنم.. من یه جا خوندم میکرو رو میشه مستقیم و بدون آیسی دیگه ای و فقط با چندتا مقاومت و دیود به USB وصل کرد؟؟؟ :redface:

دیدگاه

:angry: :angry: :angry: :angry:
            هیشکی منو دوست نداره :cry2: :cry2:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X