اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

AVR و ذخیره تصویر در حافظه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

AVR و ذخیره تصویر در حافظه

سلام
    آیا کسی توانسته است یک وب کم را به AVRمتصل کند و تصویر آن را در حافظه ای ذخیره کند و در ال سی دی گرافیکی نمایش دهد ? :applause:
    دوربین ها در بازار دو نوع است . یک سری که به پورت USB متصل میشوند و سری دوم خروجی AV دارند . :rolleyes:

متشکر میشوم اگر کسی در این زمیه کار کرده است و یا در جائی دیده است من را راهنمای کند. :redface:
    کمتر سخن گویم
    بیشتر عمل کنیم

پاسخ : AVR و ذخیره تصویر در حافظه

1-قدیمها یکی از بچه ها یه دوربین 300k رو باز کرده بود و دیتا شیت چیپ اون رو که از اینترنت گرفتیم،دیدیم که اون ای سی 2 خروجی داره،اولی usb (که رووش گزاشته بودن) اما دومی یک خروجی سریال 115200 بیتی!!! البته قرار بود تستش کنیم که دیگه من وقت نکرد ... الان تمام مشخصات اون رو گم کردم. شاید یک بار دیگه تست کنم،اما اگر قبل از من تست کردین،قیمت راهنمایی که کردم اینه که نتیجه کار رو اینجا بنویسین :mrgreen:

2-چه رزولوشینآ‌؟ رنگی یا سیاه سفید ؟ چند فریم در ثانیه ؟ برای چه کاری (دقت تصویر مورد نیاز)آ‌آ‌؟

دیدگاه

:smile:
      http://www.atmel.com/dyn/resources/prod_documents/issue4_pg39_43_Robotics.pdf

There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

سلام
        یادمه قبلا یه همچین بحثی تو انجمن بود،بگرد ببین توی اون تاپیک چیزه بدرد بخوری پیدا میکنی!
        البته من لینکشو پیدا نکردم
        در دیر مغان آمد یارم قدحی در دست
        مست از می می خواران از نرگس مستش مست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط KhepeleSibilo

2-چه رزولوشینآ‌؟ رنگی یا سیاه سفید ؟ چند فریم در ثانیه ؟ برای چه کاری (دقت تصویر مورد نیاز)آ‌آ‌؟
          سلام KhepeleSibilo دوست عزیز
          [color=blue]من میخواهم یک دستگاه بسازم به عنوان دزدگیر که نصب شود گوشه یک انبار ، خانه و یا ... اگر بعد از روشن شدن چیزی در انجا حرکت کردعکس از بگیرد
          و ذخیره کند .[/
          color] :redface:
          اگر بشود فیلم بگیرد که عالی میشه ولی فکر کنم حافظه زیادی بخواهد!! :wow:
          سیاه و سفید یا رنگی و رزولویشن بستگی به سخت افزار دارد که چقدر زیاد شود. :rolleyes:

محمد جان سلام در سایت گشتم ولی تایپی نبود به همین خاطر موضوع جدید را عنوان کردم .راهنمایی فراموش نشود. ما همیشه از راهنمایی های شما استفاده زیادی برده ایم . در ضمن سفر خوشی و سالمی را برایت آرزو دارم :bye

دوست عزیز shockley سلام
          برای شروع pdf خوبی بود خودتان کار نکرده اید ؟ :redface: راهنمایی بیشتر کنید !!
          کمتر سخن گویم
          بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

اگه یکی از این سنسورهای تشخیص حرکت دزدگیرهارو ببندین به دکمه بک دوربین دیجیتال فکر کنم ....

اگه نه برای یک همچین پروژه ای حتما یک مادر بورد از اون cpu های onboard ببندین ...

با میکرو فوقش یک تصویر سیاه سفید بگیرین،اگه خواستین می گم چطور ...

دیدگاه

بهترین راهش کامپیوتره

دیدگاه

سلام

این پروژه رو ببینید: http://www.jrobot.net/Projects/AVRcam.html

در ضمن الگوریتم Motion Detection پیچیده است و بدون کمک ماژول یا IC بدین منظور نمی تونید این کارو با خود AVR انجام بدید.

این رو هم ببینید: http://www.codeproject.com/cs/media/Motion_Detection.asp
                There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X