اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قطعه شناسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قطعه شناسی

میخاستم بدونم این چیه اینو تو فن بود که با اعمال ولتاژ بیشتر سوخته حتی شمارش هم مشخص نیست نمیتونم از روش بگیرم
    البته یه فن بلوور دیگه هم قبلا داشتم اونم اینجوری سوخته اما سایزش یه کم بزرگتر بود
    اگه شماره هاش پاک نشده بود تونت دنبال دیتا شیتش میرفتم اما ولی .....البته فقط 2رقم اول و2رقم آخر هست اینجوریه
    AH 7A
    627D59
    واینم عکس همون اولی کوچیکه :NO:

http://up.vatandownload.com/images/4nhegivkm4h0rzs3bon7.jpg

پاسخ : قطعه شناسی

یک تراشه ای هست که از اثر هال استفاده میکنه برای کنترل دور فن ، البته اگر اشتباه نکنم ، توی تمام موتورهای براشلس فن ها و یا CD-ROM ها همچین قطعه ای هست.

دیدگاه

ممنون
      یعنی یجورایی دور سنج هست که دور چرخش رو بر حسب دور در دقیقه اطلاع میده--من فکر میکردم پالسی چیزی میسازه چون دود کرد ودیگه فن روشن نشد
      من که نفهمیدم---آخرشم
      میشه اسم فنیش رو بگی تا بتونم دنبال مدار داخلیش بگردم یا اگه خودت دیتا شیت از این مورد داری بذار واینکه من به فروشنده بگم چی میخام که تو این فن 12ولتیم کار کنه :read:

دیدگاه

اگرمیشه یه توضیح مفصل بدید بخصوص در مورد کلا این نوع فن ها که چطور عمل میکنن
        من یه دونه موتور هارد دارم چندتا پایه داره نمیدونم چطور راش بندازم :question:

دیدگاه

من زیاد در این زمینه وارد نیستم ، ولی فکر میکنم با سرچ کردن fan hall effect sensor به نتایجی برسی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X