اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانشگاه مجازی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانشگاه مجازی

سلام دوستان. کسی از دوره های مجازی خبر داره؟ من مجازی علم و صنعت مخابرات امن قبول شدم. اگه برم بهتره یا بذارم سال بعد؟ کسی فارغ التحصیل مجازی اینجا داریم؟ میخام بدونم برای ادامه تحصیل خارج از کشور یا کار داخل کشور مشکلی داره یا نه؟

پاسخ : دانشگاه مجازی

رتبه کنکورت چند بود؟

دیدگاه

سلام
      مدرک دانشگاه مجازی هیچ مشکلی نداره و همه جا قابل قبول ولی خوب پایین تر از روزانه و شبانه حساب می شه یعنی اولویت کاری اون افراد بیشتره ولی خوب به جنم شما هم ربط داره !
      از نظر دروس خیلی سخت تر از دانشگاه هست چون تمامی دروس باید یا به صورت انلاین یا به صورت CD یاد بگیرید و هر چندی هم کلاس برگزار می شه برایه رفع اشکال ولی نمره گرفتن ازش سخت تر چون استاد رو نمی بینی که بخوای نمونه سوال یا حتی نمره اضافی بگیری
      ولی اگر تلاش بیشتری بکنی می شه خیلی خوب ازش مدرک گرفت و به خود شخص ربط داره ولی از روزانه و شبانه سخت تر هست ! (نظر شخصی خودمه)
      موفق باشید

دیدگاه

1- از نظر هزینه از دانشگاه آزاد هم گرونتره در عوض شما مدرک یه دانشگاه معتبر تر رو میگیرید
        2- از نظر مدرک برای ادامه تحصیل مشکلی ندارند
        3- بدلیل مزایای زیادی که برای دانشگاهها و البته دولت داره (هزینه کمتر برای تحصیل دانشجویان نسبت به ورودیهای روزانه وشبانه و بالعکس دریافت شهریه بیشتر، عدم نیاز به خوابگاه و سلف ووووو) باعث شده که سیستم آموزشی خواه ناخواه به این سمت بره که البته خیلی هم خوبه
        4- معمولا نظر اساتید نسبت به این دانشجویان هنوز خیلی مثبت نیست (از نظر اونا دانشجویان مجازی یه سری بچه پولدار، یا افرادی که با استفاده از موقعیت شغلیشون میخوان یه مدرک بگیرن و بس. بیشتر به چشم سرخپوستا نگاه میکنن)
        5- اگه درس خون هستی و برای سال دیگه میتونی رو خودت حساب کنی!!!! پیشنهاد من اینه که یه مقدار هزینه کنی برای کلاس های کنکور و سال بعد روزانه قبول بشی هم پول کمتر میدی هم مدرک روزانه میگیری
        6- انگشتام خسته شد بسکه تایپ کردم

دیدگاه

ممنون از دوستان. رتبم که 1700 مخابرات بود. میتونستم شبانه ی یه جایی قبول شم ولی میخاستم تهران باشه.
          شما خودتون مجازی بودید؟ هزینش مگه چقدر میشه؟ وام هم میدن؟
          شنیدم برای بورس گرفتن خارج از کشور هیچ مشکلی نداره. چون اکثرشون e learning یه مسئله ی کاملا جا افتادست براشون.

دیدگاه

امیر کبیر حداقل 10 میلیون. هیچ امکاناتی هم بهت نمیدن مثلا وام یا حتی مسئله ساده ای مثل استفاده از سلف اونهم در ماه دو روز رو

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X