اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد پروگرامر nxt-lego!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد پروگرامر nxt-lego!!!!

سلام خسته نباشیدددد!!!
    راستش شاید اسم روبات لگو را شنیده باشید!! خیلی معروفه "nxt"!
    من از خیلی وقت پیش که هنوز توی ایران نیومده بووود یعنی سال 20005 اونو داشتم! و ال سی دی اون یه مشکلی داشت خراب شد و من یدونه دیگه از قسمت مغزش گرفتم و چند روز پیش به فکرم اومد بازش کنم و از ماژولاش استفاده کنم!
    توش 1 عدد"at91sam7s256" و 1عدد "atmega48"بود!!!
    و بقیه چیپ ها هم ماله درایور موتورها و سنسور ها بودند به جز یه ic که مشکوک میزد شمارش این بود"59ckcfk-------hc14" حالا سوال اصلیم اینه: که این پروگرامرش کجاست؟؟؟؟که هم میشه با بلوتوث پروگرامش کرد هم با usb؟؟؟؟ یعنی با atmega48 مشه اینکارو کرد؟؟؟ اگه میشه دست به کار شیم! اگه لازم شد بعدا یه عکس از بردش میزارم.
    حالا اینجاش زیاد تعجب نداره چون خودش یه سیستم عامل داره و با اون برنامه را میگیره و یه زیر برنامه ران میکنه ولی تعجبم اینجاست که موقع فریمویر ریختن چی ؟؟؟؟ با sam-ba???
    خوب یه مسئله دیگه وقتی من پارسال تو ایران اوپن دیدم داره با کیل براش برنامه مینویسه!!!
    حالا عزیزان دست به کار شیمم!!!اگه میشه یه سیستم عامله کوچولو هم درست کرد که با usb برنامه رو بگیره و ران کنه و حجمش کم باشه خودش یه نوع پروگرامر میشه که همیشه و بدون نیاز به سخت افزار اضافی با میکرو هست!!!! نظرتون چیه؟؟ :NO:
    تشکر لازمه! دکمه رو فشار بده ديگه!!
    موفق باشيدددددد!!
لطفا صبر کنید...
X