اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرم کردن بایوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرم کردن بایوس

با سلام
    از دوستان کسی در مورد پروگرم کردن بایوس های مادر برد اطلاعاتی داره
    مدار برای پروگرم کردن
    اول گفتم اینجا بپرسم بعد برم سرچ
    حداقل جواب شما برای شروع قابل اطمینان تره
    ممنونم :nerd: :applause:

پاسخ : پروگرم کردن بایوس

یک مقاله راجع به بایوس دارم به زودی میزارم براتون :job: :job:
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

سلام
      لطفا یک سری به سایت www.iritn.com یا اگه اشتباه نکنم .net
      بزنید یک مقاله اونجا داره مقاله من و یکی دو تا از مقاله هام توی هاردم بوده که هاردم هم خراب شده.موفق باشید.
      اول توکل
      دوم پشتکار
      سوم مشورت
      چهارم عمل
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

سلام
        زمان mainboard های pentium II,III و بعضی از پنتیوم های 4 این امکان وجود داشت که IC bios رو از جاش در آورد کاری که ما می کردیم این بود که با یک دیسکت راه انداز boot میکردیم , بعد از بالا اومدن سیستم ic مورد نظر برای پروگرم شدن رو با bios خود mainboard در حین کار !!! عوض می کردیم و با استفاده از bios flash utility اون Ic جدید رو پروگرم می کردیم فقط باید دقت کنید که نوع flash rom , هر دو mainboard از نظر ظرفیت شبیه به هم باشه.(برای تعمیرmainboard هایی که bios خراب داشتن روش خیلی مناسبی بود)
        ولی در مورد bios های فعلی اگه mainboard تصویر میده و ویندوز بالا میاد خوب به راحتی میشه فایل update رو از سازنده mainboard دانلود کرد و از طریق برنامه مربوطه این کار رو انجام داد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X