اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در پیدا کردن قطعات در لایبراری های موج&#

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در پیدا کردن قطعات در لایبراری های موج&#

آقا من می خوام مثلا کانکتور یو اس بی رو قرار بدم داخل پروژه ام (آلتیوم 10 هستم) می یام داخل پنجره ی سرچ
    Name رو انتخاب و Contain هم انتخاب می کنم و می نویسم USB اما کل کتابخونه ها رو سرچ می کنه پیدا نمی کنه کتابخونشو داخل مسیر کتابخانه دقیقا مشخص کردم بازم پیدا نکرد رفتم کتابخانه رو اینستال کردم تا داخل کتابخانه اشکال یو اس بی رو آورد.توجه که کردم دیدم اسامی همگی شماره هستن تا اسم یعنی اسم usb توشون نبود ! بابت همین هم پیدا تکرد آقا خودتون چک کنید کتابخانه AMP\AMP Serial Bus USB.IntLib
    حالا چه جوری می تونم مشکل رو حل کنم؟ یعنی به اسم سرچ کنم و پیدا بشه؟
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

پاسخ : مشکل در پیدا کردن قطعات در لایبراری های موجود

نوشته اصلی توسط baby_1
    آقا من می خوام مثلا کانکتور یو اس بی رو قرار بدم داخل پروژه ام (آلتیوم 10 هستم) می یام داخل پنجره ی سرچ
    Name رو انتخاب و Contain هم انتخاب می کنم و می نویسم USB اما کل کتابخونه ها رو سرچ می کنه پیدا نمی کنه کتابخونشو داخل مسیر کتابخانه دقیقا مشخص کردم بازم پیدا نکرد رفتم کتابخانه رو اینستال کردم تا داخل کتابخانه اشکال یو اس بی رو آورد.توجه که کردم دیدم اسامی همگی اسم هستن! بابت همین هم پیدا تکرد آقا خودتون چک کنید کتابخانه AMP\AMP Serial Bus USB.IntLib
    حالا چه جوری می تونم مشکل رو حل کنم؟ یعنی به اسم سرچ کنم و پیدا بشه؟
    سلام
    بنظر من که اشتباه از نحوه سرچ کردنت هست
    آخه من سرچ کردم و آلتیوم انواع usb ها رو پیدا کرد.
    تشكر لازم نيست. :^O
    اينها همش وظيفه ست. :^O

دیدگاه

پاسخ : مشکل در پیدا کردن قطعات در لایبراری های موج&#

میشه یک کتابخانه از کانکتور های یو اس بی قرار دهید!
      [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X