اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای ساخت یا خرید پروگرمر FPGA?CPLD غیر از روس پارالل یا همان JTAG

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای ساخت یا خرید پروگرمر FPGA?CPLD غیر از روس پارالل یا همان JTAG

سلام
    به یک پروگرمر احتیاج دارم که از نوع jtag نباشه چون کامپیوترم پورت پارالل نداره. یعنی اگه به روش ISP باشه خیلی خوبه. چون یک پروگرمر USB شرکت TNMدارم که قابلیت پروگرم کردن به روش ISP را داره اما نمی دونم برد مبدل انرا چطوری طراحی کنم نه در دیتا شیت ها چیزی پیدا کردم نه در اینترنت. اگه پروگرمر یا برد ISP فروشd سراغ دارین معرفی کنید. ممنونم.

پاسخ : راهنمایی برای ساخت یا خرید پروگرمر FPGA?CPLD غیر از روس پارالل یا همان JTAG

سلام علیکم
    دوست عزیز، پروگرامر TNM خودش خروجی JTAG دارد. یک IDC-BOX 2x5 که در طرف مقابل پورت USB تعبیه شده و هنگامیکه شما Device مربوطه را از لیست اتنخاب میکنید، توضیحات نحوه اتصال آن به آی سی نیز به صورت پین به پین نمایش داده می شود. پس دیگر نیازی به پورت پارالل یا LPT نخواهید داشت. اگر بازم مشکلی داشتید در خدمت هستم انشاأالله

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی برای ساخت یا خرید پروگرمر FPGA?CPLD غیر از روس پارالل یا همان JTAG

این پروگرمر تو ایران هم گیر میاد؟

دیدگاه

سلام
        ببخشید اگز منظورتون پروگرمرهای TNM هست که بله شرکت طراحان نوین مدار یک شرکی ایرانی هست و شما محصولاتش رو می تونید اینترنتی هم خرید کنید.
        http://www.tnmelectronics.com/Downloads.html
        «اگر واقعيات با نظريات هماهنگي ندارند، واقعيتآ‌ها را تغيير بده.»
        آلبرت انشتين

دیدگاه

Would you please guide me how can I chose a proper FPGA (such as Xilinx) for 100MHz sampling time and 16 bit resolution for ADC.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X