ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: اوبونتو

2009/12/26
    1,730
    264

اوبونتو

سلام
    من خيلي دوست دارم لينوکس را تجربه کنم ولي نميدونم چطوري و از کجا شروع کنم که دلسرد نشم و بتونم ادامه بدم و لذت بخش باشته برام! من با اوبونتو حتي يه فيلم هم نتونستم ببينم يا يه موزيک پخش کنم.
    2008/09/02
    اصفهان
    1,897
    37

پاسخ : اوبونتو

....و از کجا شروع کنم که دلسرد نشم و بتونم ادامه بدم و لذت بخش باشته برام
    متاسفانه تمامی کارها قبل از اینکه بتونین توش راه بیفتین سخت و مصیبت بار بنظر میاد. ولی وقتی راه افتادین تازه کم کم لذت بخش میشه. نترسین. فقط مسئله اینه که لینوکس یا ویندوز یا QNX یا هر سیستم عامل دیگه ای یک سری دید خاص خودش رو به موارد جزئی داره ولی از اصول اولیه کلی که در همه شون مشترکه تبعیت میکنه.

ولی مهمتر از همه اینه که میخوایین روش کد بزنین یا باهاش مثلا web server و اینجور چیزا راه بندازین. اول تکلیف این قسمت رو مشخص کنین تا مراحل بعدی رو هم دوستان انشالله کمک میکنن.
    2006/12/02
    بندرانزلی
    2,478
    52

نقل قول نوشته اصلی توسط voyager2020
    سلام
    من خيلي دوست دارم لينوکس را تجربه کنم ولي نميدونم چطوري و از کجا شروع کنم که دلسرد نشم و بتونم ادامه بدم و لذت بخش باشته برام! من با اوبونتو حتي يه فيلم هم نتونستم ببينم يا يه موزيک پخش کنم.
    احتمالا اين سيستم عامل رو از روي CD نصب كرديد كه در اين صورت برنامهآ*هاي مورد نيازتون توي CD موجود نبوده و بايد از طريق اينترنت برنامهآ*هاتون رو از مخازن تعيين شده دانلود كنيد.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2010/09/04
    شهريار/انديشه
    222
    2

سلام دوست عزيز
    پيشنهاد ميکنم با آريوس شروع کنيد
    آريوس يه نسخه ايراني از اونتو مي باشد
    شما زندگي مي کنيد من بازي ميکنم، زندگي شما را; زندگي بازي خدا و يک عروسکِ گِلي ست
    2012/03/27
    چهارمحال و بختياري
    815
    11

سلام
    خسته نباشید!
    من لینوکس اوبونتو رو نصب کردم ولی وقتی درایوری رو باز می کنم! این ارور رو میده:
    unable to mount C
    وزیرش مینویسه:
    Adding read ACL for uid 1000 to `/media/reza' failed: Operation not supported
    [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0
    2012/06/11
    681
    25

در اوبونتو لازمه برای دیدن فیلم و پخش موسیقی با فرمت های خاص باید کودکها و پلاگینهای اونارو نصب کنید.
    در قسمت update manager هر چیزی را که میخای سرچ کن در کنار لیست و مشخصات برنامه های مرتبط میاد و با زدن کلید install و درصورت نصب بودن remove میشن.
    نمیدونم کافی بود یا نه.البته adsl یادتون نره.
    امام حسين(عليه السلام) فرمودند: کسي که از تو انتقاد ميکند تو را دوست دارد و کسي که با تو دشمني دارد، از تو تعريف و تمجيد ميکند.
    از پاسخ به سوالات انجمن به صورت خصوصی معذورم.
    2009/12/26
    1,730
    264

ممنونم دوست گرامي از پاسختون ولي اين پست زير خاکيه تقريبا-اين دوستمون يه مشکل ديگه مطرح کردن که من جوابش رو نميدونم -
    2013/01/22
    13
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط voyager2020
    ممنونم دوست گرامي از پاسختون ولي اين پست زير خاکيه تقريبا-اين دوستمون يه مشکل ديگه مطرح کردن که من جوابش رو نميدونم -
    حالا که اين پست از زير خاک در اومد شما بالاخره لينوکسي شدي؟ :agree: نسخه هاي جديد اوبونتو نيازي به نصب کدک هاي صوتي تصويري ندارن اون قديما خيلي مصيبت بود ولي الان خيلي آسون شده حتي نصب نرم افزارها با ubuntu software center در حد يک کليک هست که از ويندوز واقعا دردسرش کمتره
    2009/12/26
    1,730
    264

بله واقعا قديما پدر در مياورد! اون زمانها من اکثر ميز کار ها رو نصب ميکردم و تست ميکردم يعني هر کدوم که دمه دستم بود و ميتونستم گير بيارم - ولي لينوکس کاربرد خودش رو داره و ويندوز کاربرد خودش رو نميشه گفت فقط اين يا اون-هر کدوم به دلايلي مفيدن در يه جاهايي لينوکس تاپ هست و يه جاهايي ويندوز -منظورم تو بحث نرم افزار هاي حرفه اي و تخصصي هست -نميشه از يکي کاملا اسباب کشي کرد به اون يکي
    لينوکس واقعا سبک و سريعه نسبت به ويندوز اين خصوصيتش و کد نويسي راحت تو لينوکس خيلي جذابه -
    در يک کلام لينوکس يعني خودت اقاي خودتي :smile:
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9