اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انالوگ با لوگو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انالوگ با لوگو

درود به همگی
    من یه پروژه پیش رو دارم که احتیاج به کمک و اطلاعات دارم یه تعداد اینورتر فرکانس ال اس دارم (8 تا) که میخوام اونا رو سنکرون کنم یا بهتر بگم میخوام فرکانس اونا با یه ولوم 10کیلو اهم همه با هم بره بالا همه با هم بیاد پایین این کارو من بدون پی ال سی انجام دادم یه ولوم مستر نصب کردم و به دو تا از پایه های غیر مشترکش یه ولتاژ 12 ولت دی سی دادم و.....
    اما حالا میخوام ببینم ایا امکان داره من با لو گو این کار و بکنم یعنی یه کارت اکسپنشن انالوگ که هم ورودی اون انالوگه هم خروجیش و یه ولوم تو ورودی قرار بدم وقتی که تو ورودی ولوم رو تغیر میدم تو خورجی هم به همون نسبت یه ولتاژ 0تا 10 ولت تغیر کنه که انو بتونم بدم به اینورتر هام و مود های کاری مختلفی هم بتونم برای سیستم تعریف کنم مثلا بتونم با یه کلید دو حالته از حالت سنکرون خارج بشم و اینورتر هارو تک تک با ولوم های مجزا کنترل کنم (در حین کار )بدون این که خللی در عملکرد اینورتر ها بوجود بیاد . امید وارم که تونسته باشم منظورم و رسونده باشم .
    با تشکر

پاسخ : انالوگ با لوگو

سلام
    ببینید
    لوگو این وسط کاری براتون انجام نمیده!!
    خوب اول تبدیل به دیجیتال میکنه بعد هم کالیبره میکنه با توابع خودش و بعد میزاره توی خروجی
    خوب این چه کاریه که شما از لو گو استفاده کنید
    یک پتانسیومتر خطی هم این کار را براتون انجام میده
    :nice:

دیدگاه

پاسخ : انالوگ با لوگو

چرا نشه مثلا با یک ورودی انالوگ یه مقدار ولوم راتبدیل به اطلاعات مشخص کن یا مثلا بایک کیبرد اطلاعات را به پی ال سی بده حالا با چند خروجی انالوگ از پی ال سی به .......
      بعدا یه جمله قشنگ مینویسم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X