اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اضافه کردن قطعات اصلی به کتابخانه شخصی ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اضافه کردن قطعات اصلی به کتابخانه شخصی ؟

سلام خدمت دوستان ...
    ببخشید آیا راهی وجود داره که بشه قطعات شماتیکی که تو کتابخانه های خود پروتل هست رو به کتابخونه شخصی خودمون اضافه کنیم ؟
    من هر کاری کردم نشد ... :sad:
    پیشاپیش ممنون ...

پاسخ : اضافه کردن قطعات اصلی به کتابخانه شخصی ؟

ان شا ا... باروند ایجاد کتابخونه آشنا هستی دیگه؟؟ این کار شدنیه روندش هم ساده ست کافیه اون کتابخونه ای که می خوای قطعه شو بزاری تو کتابخونت، باز کنی (دابل کلیک) بعدش سه گزینه میآد که باید extract source بزنی.دو تا فایل شماتیک و پی سی بی لایبرری باز می شه که از تب SCHlibrary و PCBlibrary می تونی به تموم قطعات اون کتابخونه دسترسی داشته باشی. حالا تو کتابخونت یه pcb.lib و یه sch.lib بازکن وهر قطعه رو می خوای کپی وپیست کن و برو حالشو ببر

دیدگاه

پاسخ : اضافه کردن قطعات اصلی به کتابخانه شخصی ؟

من تا این کپی پیست رو بلدم .
      اون حالشو ببر رو مشکل دارم .
      قطعه جدید رو اضافه کردیم . بعد باید شماتیک و pcb رو به هم معرفی کنیم .
      بعد باید کتابخونه ها رو ریکامپایل کنیم .
      بعد تو یه فولدر کنار کتابخونه قبلی یه کتابخونه مجتمع درست میشه . و کتابخونه قبلی هم همونجا باز شده ، یعنی فایل شماتیک و pcb اکسترکت شده و اومده بیرون .

::::>> حالا اصل سوال من اینه : حالا باید کتابخونه قبلی ( قبل از اضافه کردن قطعه جدید ) رو حذف کنیم و کتابخونه جدید رو instal کنیم ؟
      میشه یکی توضیح بده ما بفهمیم ؟؟؟؟

إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
      کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X