اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید مولتی متر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید مولتی متر

به نام سلام
    من میخوام یه مولتی متر خریداری کنم.چه نوع مولتی متری خوبه؟آنالوگ یا دیجیتال؟چه مارکی وبا چه مشخصاتی؟
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید
    با آرزوی بهترین ها
    زیبا باش و بخند بر هرآنچه زشتی است،چرا که تنهاترین شان تو ،زیبایی است.

پاسخ : خرید مولتی متر

سلام
    به نظر من مولتی متر دیجیتال خوبه.سعی کنید اتو رنج باشه
    بهتره حدود قیمتی که می خواهین بپردازین و کاری که می خواهین باهاش انجام بدین رو مشخص کنید تا دوستان
    بهتر بتونن راهنمایی کنن

دیدگاه

پاسخ : خرید مولتی متر

مولتی متر آنالوگ که خدایش بیامرزد ، من خودم تا حالا باهاش کار نکردم ولی ( جدی میگم) بابابزرگم خدا بیامرز از اینا خوشش میومد.
      اگر می خوای زیاد پول بدی هیوکی ( همه می دونن)
      اگر می خوای متوسط پول بدی AKB
      اگر می خوای کم پول بدی هم که دیگه مهم نیست
      ---
      این رو قبلا یه جای دیگه نوشته بودم:
      من تا حالا 5 مدل مولتی متر امتحان کردم ، دو مورد مولتی متر هست که به نظرم احتیاج به توضیح دارن
      یکی این مولتی متر جدیدا که ویکتور نام دارن و تازگیا خیلی معروف شدن و بر خلاف اسمشون که چینی هستن قیمتای چندان پایینی ندارن . اینا جدیدا خیلی معروف شدن ولی من به شخصه یه مدلش رو خریدم ( فکر کنم پارسال خریدم 45 تومن ) ولی اصلا ازش راضی نبودم ، در سطح همون چینی های دیگه بود و همه جیز رو پرت و پلا می گفت ( هم اهم هم ولت هم فاراد همه چیزو ) . حالم ازش به هم خورد و توصیه می کنم شما هانگیرید
      یکی دیگه که امتحان کردم و ازش کاملا راضی هستم مولتی متر akb مدل dt82040 هست که نمی گم در حد مولتی متر های هیوکی هستش ولی 90 درصد مثل اونه ، واقعا عالیه ، در همه موارد هم عالیه هم خازن هم مقاومت هم برق همه چیزش عالیه . اگر اشتباه نکنم الان باید قیمتش 27 تومان باشه ( یعنی 120 هزار تومان صرفه جویی !!! چون به نظر من 150 می ارزه)
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=54539.0
      دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X