اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اینورتر 40 وات!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اینورتر 40 وات!!!

با سلام خدمت دوستان گلم،من یه مدار اینورتر 40 وات با ورودی 4 آمپر و 12 ولت مستقیم از باتری موتور میخواستم،موجش حتما" باید سینوسی باشه و 50 هرتز،یعنی کاملا مثل برق شهر باشه.فرکانس باید کاملا با ثبات باشه و بدون نویز(یا کم نویززززز!!!).مرسی
    I Found Myself In Wonderland

پاسخ : اینورتر 40 وات!!!

نوشته اصلی توسط x.vu
    با سلام خدمت دوستان گلم،من یه مدار اینورتر 40 وات با ورودی 4 آمپر و 12 ولت مستقیم از باتری موتور میخواستم،موجش حتما" باید سینوسی باشه و 50 هرتز،یعنی کاملا مثل برق شهر باشه.فرکانس باید کاملا با ثبات باشه و بدون نویز(یا کم نویززززز!!!).مرسی
    سخته ولی میشه برای خروجی بفرمایید چند آمپر روی 220 ولت نیاز دارین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
      سخته ولی میشه برای خروجی بفرمایید چند آمپر روی 220 ولت نیاز دارین
      با 40 وات توان باتری من {(12 ولت 4 آمپر)درواقع 48 واته ولی گفتم 40 وات که بتونم بقلش چند تا ال ای دی روشن کنم) مگه میشه تو 220 ولت بیشتر از 200 میلی آمپر کشید؟!!!وقتی از توان=ولتاژ*جریان حساب میکنیم حدود 200 میلی بیشتر نمیشه.)}

دیدگاه

نوشته اصلی توسط x.vu
        با 40 وات توان باتری من {(12 ولت 4 آمپر)درواقع 48 واته ولی گفتم 40 وات که بتونم بقلش چند تا ال ای دی روشن کنم) مگه میشه تو 220 ولت بیشتر از 200 میلی آمپر کشید؟!!!وقتی از توان=ولتاژ*جریان حساب میکنیم حدود 200 میلی بیشتر نمیشه.)}
        ببخشید ولی اگه موضوع در رابطه با LED هستش چرا باید موج سینوسی دقیق داشته باشی؟ میشه پروژه رو کامل توضیح بدی؟

دیدگاه

ظاهرا یه پروژه سکرته
          اینجا داره باتری شارژ میشه
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=54979.0;topicseen
          و اینجا هم که داره دشارژ میشه
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=54979.0;topicseen

بالاخره عزیز جان بگو میخوای ups بسازی یا یه چیز دیگه کاربردت چیه

دیدگاه

بابا اصلا ال ای دیو ولش کنین!
            من این اینورترو برای تغذیه مدارات 220 میخوام که به فرکانس حساسن و باید فرکانسشون دقیقا" 50 هرتز باشه.(یعنی من باید مشخصات برق شهری رو کامل توی اینورتر داشته باشم،البته با آمپر پایین تر چون با 40 وات بیشتر هم نمیشه!!! :angry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط x.vu
              بابا اصلا ال ای دیو ولش کنین!
              من این اینورترو برای تغذیه مدارات 220 میخوام که به فرکانس حساسن و باید فرکانسشون دقیقا" 50 هرتز باشه.(یعنی من باید مشخصات برق شهری رو کامل توی اینورتر داشته باشم،البته با آمپر پایین تر چون با 40 وات بیشتر هم نمیشه!!! :angry:
              بحث سنگینیه ولی این مقاله رو بخون کمکت میکنه 220 ولت نیست ولی میتونی ارتقاش بدی ولی سینوسیه دقیقه . راستی با اسپایس کار کردی چون من یه سیمولیتور برای قیمت خروجیش با فرکانس 30khz ساختم که میتونی با اون ور بری ببینی چی بچیه.

http://www.4shared.com/document/jS0zbkGu/pure_sine_wave_invertor.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X