اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آقایون کی بلده پردازش تصویرو از سیر تا پیاز &

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آقایون کی بلده پردازش تصویرو از سیر تا پیاز &

آقایون کی بلده پردازش تصویرو از سیر تا پیاز آموزش بده خواهش می کنم کمک کنید خیلی ضروریه :read: :angry:
    اگه کتابی در این مورد می دونید که به درد می خوره یا سایتی یا هر چیز دیگه ای لطفا کمک کنید
    خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
    [hr]

پردازش تصویر

نوشته اصلی توسط 4850
    آقایون کی بلده پردازش تصویرو از سیر تا پیاز آموزش بده خواهش می کنم کمک کنید خیلی ضروریه :read: :angry:
    اگه کتابی در این مورد می دونید که به درد می خوره یا سایتی یا هر چیز دیگه ای لطفا کمک کنید
    با سلام ....

با عرض معذرت فکر نکنم کسی وقت کنه آموزش بده ..... :mrgreen: شما بهتر خودتون مطالعه کنید سوالی داشتید بپرسید ....
    این جا لیست یه سری از کتاب های فارسی در زمینه پردازش تصویر در متلب هست ...

کتاب های فارسی در زمینه پردازش تصویر

این هم چند تا فایل آموزشی که توی همین سایت هم هست :

مقدمه ای بر پردازش تصویر از مهدی حیدری

مقدمه ای بر پردازش تصویر از محمد نحوی(1)

مقدمه ای از پردازش تصویر از محمد نحوی(2)

تمرینات درس پردازش تصویر از محمد الیاسی

پردازش تصویر از گروه رباتیک دانشگاه پیام نور قم

مصادیق اظهار محبت به همسر
    بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
    ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
    اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

پاسخ : آقایون کی بلده پردازش تصویرو از سیر تا

خیلی ممنون از راهنماییتون ولی من دنبال پردازش تصویر توی نرم افزار متلب نیستم می خوام ببینم این کارو میشه با میکرویی مثل avr یا arm انجام داد برای پروژه کارشناسیم می خوام یه چیزی بسازم شدیدا به این موضوع وابسته ممنون می شم اگه راهنماییم کنین :cry: :redface:
      خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
      [hr]

دیدگاه

پاسخ : آقایون کی بلده پردازش تصویرو از سیر تا پیاز &

پردازش تصویر با عملیات ریاضی روی ماتریس ها انجام میشه چون هر تصویر تشکیل شده از ماتریس رنگ هاست عین فرش
        مثلا با ضرب یک ماتریس بیت مپ در یک ماتریس دیگه لبه های تیز تصویر آشکار میشه
        کلی بگم کار سختی یه حداقل 5 سال کار میبره
        با avr نمی تونی و با با آرم 9 به بالا شاید بتونی
        تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
        داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

والا استادای این درس که عمری این واحد رو تدریس میکنن هم از سیر تا فوقش ماست موسیرشو بلدن
          خودت اگه علا قه داری باید شروع کنی. برای شروع کتاب پردازش تصویر در متلب خیلی خوبه

دیدگاه

پردازش تصویر

نوشته اصلی توسط 4850
            خیلی ممنون از راهنماییتون ولی من دنبال پردازش تصویر توی نرم افزار متلب نیستم می خوام ببینم این کارو میشه با میکرویی مثل avr یا arm انجام داد برای پروژه کارشناسیم می خوام یه چیزی بسازم شدیدا به این موضوع وابسته ممنون می شم اگه راهنماییم کنین
            با سلام ...

من که توی این زمینه اطلاع ندارم ولی در هر صورت شما با هرچی که بخواید کار کنید باید مفاهیم اولیه از پردازش تصویر رو بلد باشید ....اگه هم دارید که دیگه هیچی ! :redface:

نوشته اصلی توسط aliila
            کلی بگم کار سختی یه حداقل 5 سال کار میبره
            :eek: :eek: oo:برای پروژه دانشجویی متوسط 2 ماه هم کافیه !!! :mrgreen:

نوشته اصلی توسط mojalan
            والا استادای این درس که عمری این واحد رو تدریس میکنن هم از سیر تا فوقش ماست موسیرشو بلدن
            فکر نکنم به ماست موسیرش هم برسه ! :mrgreen:
            مصادیق اظهار محبت به همسر
            بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
            ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
            اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

آقا دست همه آقایون و خانومایی که پاسخ دادن درد نکنه یه چیزایی دستگیرم شده :applause:
              من تو این پروژم هم پردازش تصویر دارم و هم پردازش صدا و هم استفاده از سنسورهای finger touch و چون موضوعش موضوع نون و آب داری از الان که ترم 4 هستم دنبالش افتادم البت اگه بتونم تمومش کنم
              [hr]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 4850
                خب جناب 4850 درست می گن. چرا پستی رو نمیذارین که آمورشی باشه؟؟؟
                می دونم به قول خانم زارع شاید وقت نکنین اما در حد چند خط بنویسین و نفر بعدی ادامه بده. این جوری خودش یه کتاب می شه!!!! :agree:
                یا حداقل بیان در مورد یه موضوعی در متلب آموزش بدین!!!!! :read:
                خوبه ها!؟؟؟!!! :nerd:
                آن زنده که کاري نکند ، مرده به از اوست

دیدگاه

سلام

دوست عزیز در لینک زیر پردازش تصویر از صفر شروع شده...لطفا شما هم بعد از مطالعه اموزش و سوالاتون رو اونجا مطرح کنید که پراکندگی اطلاعات به وجود نیاد.
                  http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=8784.0

موفق باشید.
                  فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

سلام
                    پروژه بنده تشحیص متن پلاک خودرو در حال حرکت با سرعت بالا از روی فیلم هست
                    هم سایز پلاک ها تغیر می کنه و اندازه اونا ثابت و هم کیفیت اونا حیلی جالب نیست

ممکنه کمکم کنید که از کجا شروع کنم
                    آیا قبلا کسی این پروژه رو انجام داده؟

ممنون از کسانی که جواب میدن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط reza89amin
                      سلام
                      پروژه بنده تشحیص متن پلاک خودرو در حال حرکت با سرعت بالا از روی فیلم هست
                      هم سایز پلاک ها تغیر می کنه و اندازه اونا ثابت و هم کیفیت اونا حیلی جالب نیست

ممکنه کمکم کنید که از کجا شروع کنم
                      آیا قبلا کسی این پروژه رو انجام داده؟

ممنون از کسانی که جواب میدن
                      قبلا یه همچین پروژه ای انجام شده تو سایت هست.سرچ کنید پیدا میکنید.
                      فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

خب بالاخره باید یا مطالعه کنید و با تمرین یاد بگیرین یا اینکه کلاس برین دیگه.
                        وقتی پردازش تصویر رو یاد گرفتین اون موقع بر حسب نوع کار میتونین انتخاب کنین که با چی انجامش بدین.
                        اگه میخواین به صورت آنلاین باشه که باید میکرو های معمولی رو فراموش کنین. شما که میخواین پردازش صوت هم انجام بدین حجم کارتون بالاست!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X