اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش plc s7 ( به صورت فیلم - زبان اصلی )

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش plc s7 ( به صورت فیلم - زبان اصلی )

سلام به همه بروبچ گل و گلاب 5 ولت و 380 ولت :rolleyes:
    این سی دی آموزشی خیلی وقت بود که دستم بود ! همون روز اول هم بی خیالش شدم ! چون باز که می شد ،آ‌ شروع می شد آموزش می داد و ... نه دکمه ای و نه عقب جلوئی و هیچی ! وسطای کار می رفتی باید از اول می شستی و نیگا می کردی ! اومدم تیکه تیکه هاشو بزارم تو سایت که دیدم قفل داره !
    حالا بعد یه مدت که تکنولوژیمون رفته بالا oo: قفلشو شکستم و میزارم تا بقیه بروبچ هم استفاده بکنن !
    فرمت آموزش فلشه ،آ‌البت به خاطر کم کردن حجمش فلشه ! یه سی دی 600 مگی شده 60 مگ ! فکر نکنین که از کیفیتش پائین اومده ها ! اصلا به هیچ وجه اینطوری نیست و کیفیتش سر جاشه ! این از خوبی های فرمت فلشه که حجم رو تا این اندازه میاره پائین !

کل آموزش شده 13 قسمت 5 مگی که همه فایلها با هم پیوسته هستند و باید همه رو باهم دانلود و باز بکنین ! اگر دیدید که نمی تونین فیلم رو ببینین اشکال از فرستنده نیست که از گیرندست ! یه فلاش پلایر رو سیستموتون نصب کنین درست میشه !
    برای باز کردن فایل هم یه کلید واژه لازمه www.eca.ir

می تونین از لینک زیر فایلهارو دانلود کنین

http://www.esnips.com/web/PLC-S7-Training

اینم یه عکس از محیط آموزش

امیدوارم که به دردتون بخوره ...
    تا بعد

پاسخ : آموزش plc s7 ( به صورت فیلم - زبان اصلی )

ممنون از فایلی که گذاشتی. اما فکر کنم بعضی از بخشاش رو فراموش کردی چون فقط 9 قسمتش توی 4shared وجود داره و بخشای 1 ؛ 4 ؛ 9 و 10 رو نداره. اگه تا اونا رو نذاری نمیشه از فایلهات استفاده کرد.

دیدگاه

نمی دونم چرا ولی انگار این هاست 4shared با من سر ناسازگاری داره ! من همه فایلها رو پلود کرده بودم و حتی چند تا از دوستان هم اونو دانلود کردن و نمی دونم چرا فایلهای منو پاک می کنه !
      تا الان این چندمین فایلمه که اینجوری پاک میشه !!!
      شما هاست دیگه ای میشناسین که امکاناتش مثل 4shared باشه ؟ اگر شما عجله نداشته باشین ،آ‌ من یه هاست دیگه پیدا کنم و اونا رو پلود کنم !

دیدگاه

آقا توی www.esnips.com پ خیلی خوبه! :agree:

دیدگاه

قابل توجه دوستانی که نتونسند فایاهارو دانلود کنند !
          هر 13 فایل رو دانلود کردم ! لینک بالا رو هم درست کردم ! می تونین هر 13 فایل رو دانلود کنینن

(با تشکر از آقای payaimen )

دیدگاه

شرمنده

سلام عزیزان

یک سوالی داشتم.اگه ممکنه تفاوت میکرو با پی ال سی را بفرماین در چی هست؟
            و اینکه بازار کار هر کدام در ایران چطوره؟ :nerd:

دیدگاه

دوست عزیز plc یک نوع وسیله هستش که برای کنترل و اتوماسیون صنعتی به کار میره ! یعنی میشه مدیریت یک دستگاه یا کارخونه و تابلو برق و ... هر چیزی که توش از کنتاکتور و جریانب رق هست استفاده کرد !
              plc یک تعداد ورودی داره و یه تعداد خروجی ، که ورودی ها همون کلیدها و سنسورها و میکرو سویچها و ... هستند و خروجی هم به کنتکتور و موتور و ....
              به دستگاه plc برنامه داده میشه که طبق اون برنامه و با استناد به داده های ورودی ،آ‌ خروجی ازش گرفته میشه !
              =-=-=-
              ولی میکرو ! ساختمان plc تشکیل شده از میکرو کنترلرها ! اگر داخل plc رو بشکافید ( که عمرا فکر کنم همچین موهبتی نصیبتون بشه ) تشکیل شده از یکسری مدارات الکترونیکی که هسته اصلی اونو همون میکرو کنترلرها تشکیل میدن !
              میکرو کنترلر شبیه یه آی سی معمولیه ! با این تفاوت که ما بوسیله انواع زبانهای برنامه نویسی ، می توینم ورودی و خروجی های اونو تنظیم کنیم !

هم میکرو و هم plc مدلهای مختلفی دارند که هر کدوم فواید خودشون رو دارند ! البت بگم که یه میکروکنترلر معمولی رو می تونین با چند هار تومن بخرین و لی یه دستگاه plc کمترین قیمتش 100000 تومنه !
              تقریبا یمشه گفت که الان میکروکنترلر توی هر چیزی استفاده میشه ! از تابلو روان گرفته تا کنترلرهای دور موتور و plc وتجهیزات نظامی و پزشکی و .... همه و همه قلب تپندشون میکرو کنترلره !

اینم یه عکس از میکرو کنترلر

و اینم چند تا عکس از مداراتی که توشون از میکرو کنترلر استفاده شده ! ( تابلو ترین قطعه میکرو کنترلره! )

================================
              و اینم عکس چند نوع plc

و اینا هم چند تا عکس از سیستمهایی که توشون از دستگاههای plc استفاده میشه

----------------------------------
              در مورد بازار کار هم ، هر دوی اینا بازار کار خیلی خوب و رو به رشدی رو دارند !

*** البت اگر توی انجمن یه نمه بگردی اطلاعات خیلی بیشتری می تونی بدست بیاری :nice: ***

دیدگاه

فوروارد

سلام عزیز .از کمکتون سپاسگزارم .
                از اونجای که خیلی به پروژه های میکرو علاقه دارم.سعی میکونم میکرو پی ای سی را یاد بگیرم .بعد اگر زنده موندیم بریم ببینیم پی ال سی چه حالی میده. :wow:

دیدگاه

دوست عزیز خوشحالم که تونستم کمکتون بکنم .
                  اگر یه سری به بخش میکرو کنترلر بزنی ،آ‌ هم خیلی چیزا یاد می گیری و هم از کمک یه عالمه دوست بهرمه مند می شی :nice:

به امید وفقیت شما :agree:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Farshad
                    هر 13 فایل رو دانلود کردم ! لینک بالا رو هم درست کردم ! می تونین هر 13 فایل رو دانلود کنینن

(با تشکر از آقای payaimen )
                    باتشکر از شما
                    من همه 13 تا فایل رو دانلود کردم ولی نمی تونم از rar بازشون کنم پسورد هم زدم ولی ظاهرا پسورد رو ایراد میگیره و پیغام میده که اشتباه است

دیدگاه

دوست عزیز کلیدواژه فایلهای فشرده شده www.eca.ir هست ! تا الان چندین بار هم دانلود شده ! ولی کسی نگفته که کلیدواژه ایراد داره !
                      نمی دونم ایراد از کجاست !

دیدگاه

نه فایلها هیچ مشکلی ندارند.
                        از چه ورژنی از winrar استفاده میکنی؟؟

دیدگاه

[quote author=فرشـاد link=topic=9224.msg41242#msg41242 date=1188542972]

سلام دوست عزیز. ممنون بابت زحماتی که میکشی..
                          من همه 13 تا فایل را دانلود کردم و extract کردم.اما فرمت فایل نهایی chm (هلپ ویندوزی) است و flash player نمیتونه اون را بخونه(فرمتش swf نیست!) میخواستم ببینم به چه صورت میتونم این movie خوب را ببینم....
                          ممنون!
                          فدات :rolleyes:

دیدگاه

من فشرده کردم و تو یه فایل chm قرارشون دادم ! اگر باز کنین می بینین !
                            باید فلاش پلایر رو سیستم نصب باشه !

دیدگاه

مهندس! من flash player 9 هم رو سیستم نصب کردم اما فقط صفحه عناوین می آد..بعد که رو قسمتی کلیک میکنم نمیتونه movieرو اجرا کنه!فکر کنم با صفحه متحرک مشکل داره؟! _ :angry:
                              به نظر شما میتونم کاریش کنم؟ :redface:
                              ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X