اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

lpc2478

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

lpc2478

سلام من بتازگی برد lpc2478 با هزینه ای گزاف ساخته ام ولی کامپیوتر usb device نمیشناسه و پروگرام نمیشه و پورت uart0 میشناسه و پروگرام میشه ولی برنامه روی برد جواب نمیده یه برنامه خیلی ساده هم نوشتم که شامل روشن کردن یه led هست .
    قبلا هم برد at91sam7x256 ساختم که جواب داد و کار کرد.
    از بچه ها خواهش میکنم کسایی که با lpc2478 کار کردن راهنماییم کنند تا بتونم راه بندازمش.

پاسخ : lpc2478

سلام
    من هم همین مشکل رو دارم .
    یعنی یک برد development خریدم برنامه ام رو هم نوشتم تست هم کردم جواب داده ولی حالا که PCB رو ساختم و lpc2478 رو مونتاژ کردم و با Flashmajic میخوام آی سی رو پروگرام کنم میبینم آی سی رو نمی شناسه ، نه فقط از طریق Flashmajic که از طریق JTAG هم پروگرام نمی شه . سخت افزار هم دقیقا مشابه development زدم مطمئنم سالمه .فکر کنم مشکل از IC باشه !
    شما آی سی ترو از جوان الکترونیک خریدی ؟

دیدگاه

پاسخ : lpc2478

باسلام
      من هم برای lpc2478 برد ساختم و پروگرام میشه هم با جیتگ و هم با فلش مجیک . اما مشکل ایجاست که پس از چند بار پروگرام کردن با jtag دیگه پروگرام نمیشه و باید با فلش مجیک پروگرام کنی وجالب اینجاست که پس از چند بار دیگه با فلش مجیک هم درست کار نمیکنه . پروگرام میشه ولی برنامه به هیچ وجه اجرا نمیشه! حتی برنامه های قبلی هم که قبلا اجرا میشده دیگه حالا اجرا نمیشه و موقع پروگرام شدن هم verify OK نشون میده و ظاهرا مشکلی در مراحل پروگرام وجود نداره. اگه کسی تا حالا تونسته درست و حسابی با lpc2478 کار کنه لطفا مارو هم راهنمایی کنه.
      با تشکر.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X