اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرام کردن میکروی pic

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرام کردن میکروی pic

من یه میکروی 16f84a دارم که میخوام یه برنامه روی اون بریزم برنامه رو هم نوشتم ولی هرکاری میکنم نمیدونم فایل هگز کامپایلر کجا سیو شده(زبانم هم بیسیکه)

پاسخ : پروگرام کردن میکروی pic

سلام دوست من.
    اگه از pic basic pro و محیط microcode studio برای برنامه نویسی استفاده میکنید بعد از نوشتن برنامتون از منوی file گزینه save as رو انتخاب کنید و یه مسیر یا مکان انتخاب کنید برا save کردن برنامتون، که بهتر هست جایی که انتخاب میکنید جایی نزدیک به محلی باشه که برنامه ی pic basic رو نصب کردید، برای مثال اگه توی درایو c برنامه رو نصب کردید تو همون درایو یه new file ایجاد کنید و برنامه ای که نوشتید رو همون جا ذخیره کنید، به این ترتیب فایل هگز، و سایر فایلهای دیگه ای که از کامپایل کردن برنامه حاصل میشه تو همون new file ذخیره میشه(البته حتما میدونید که ترتیب ایجاد فایل هگز اینه که بعد از نوشتن برنامه اول به ترتیبی که عرض کردم برنامه رو save کنید بعد از اون نوع میکرو رو از کادر سفید رنگ تو سومین ردیف تولزبارها که به اسم target processor هست، انتخاب کنید و در مرحله بعد گزینه compile یا کلید f9 روبزنید تا فایل هگز تو مسیر انتخابی شما save بشه)
    امیدوارم کمک نا چیز بنده مشکلتون رو حل کنه :smile:
    زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست
    امتحان ریشه هاست
    ریشه هم هرگز اسیر باد نیست
    زندگی چون پیچک است
    انتهایش میرسد پیش خدا!

دیدگاه

پاسخ : پروگرام کردن میکروی pic

ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X