ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    2005/11/18
    565
    24

کد مخفي تلوزيون ها

سلام دوستان
    آقا کسي ليست کد مخفي تلوزِون هاي مختلف و معروفي مثل LG و سامسونگ و سوني و ... رو نداره ؟؟؟ رضا ، فکر کنم شما مي گفتي يه ليست کاملش رو داري ، اگه اينطوريه بي زحمت پش کن
    2005/12/04
    شیراز
    69
    0

کد مخفي تلوزيون ها

صابر جان سلام:
    اگر منظورت از کد های مخفی همان کدهای مخفی کنترل تلویزیون است من دستگاهی درست کرده ام که با فشار هر دکمه کنترل در مقابل آن کد های سری هر کنترلی را روی صفحه مانیتور نشان می دهد مدل کنترلت را بگو تا اگر توانستم کدهای آن را در بیاورم و برایت بفرستم
    ر کسي را بهر کاري در جهان آورده اند
    کار ما عشق است و ما را بهر آن آورده اند
    2005/11/18
    565
    24

کد مخفي تلوزيون ها

سلام حسين جان والا من دقيقاً متوجه نشدم شما چي گفتي ولي منظورم من از کدهاي مخفي همون روش خاص فشردن دکمه هاي کنترل تلوزيون و پانل جلويي اون براي آوردن ليست تنظيمات مخفي تلوزيون است مثلاً براي آوردن ليست تنظيمات مخفي يک سري از تلوزيون هاي LG بايد دکمه OK روي کنترل رو به همراه دکمه OK روي پانل تلوزيون رو بطور همزمان نگه داشته و چند ثانيه صبر کنيم تا ليست تنظيمات مخفي تلوزيون رو بياره اين تنظيمات مخفي همون تنظيمات AGC و تيونر و رنگ و ... هستش که بطور عادي قابل دسترس نيستند در ضمن مدل تلوزيون ما CT-21Q610PX هستش از اين LG هاي Flatron روي کنترلش هم يه شماره LG 6710V00077T نوشته ديگه نگفته شماره مدل هستش يا شماره سريال و ...
    راستي حسين جان يکم در مورد اين دستگاهت توضيح بده و بگو چي هستش و چيکار ميکنه اگه تونستي نقشه اش رو هم بذار اگه مفيد بود ما هم بسازيم ، ممنون
    2005/12/04
    شیراز
    69
    0

کد مخفي تلوزيون ها

صابر جان سلام:
    منظور من چيز ديگري بود من فکر کردم کدهاي را که با فشار هر دکمه از کنترل ارسال مي شود را مي گويي راستي در مورد اين روشي که براي تلويزيون ال جي گفتي واقعا دستت درد نکند چون مدت ها بود که تلويزيون ما مشکلي پيدا کرده بود و لازم بود که به منو هاي مخفي آن دسترسي پيدا کنم واقعا دستت درد نکند
    در مورد آن دستگاهي که گفتم گزارش پروژه آن را در قسمت جزوات آموزشي قرار داده ام با اسم کنترل از راه دور مادر
    2005/11/18
    565
    24

کد مخفي تلوزيون ها

نقل قول نوشته اصلی توسط radioamator
    صابر جان سلام:
    منظور من چيز ديگري بود من فکر کردم کدهاي را که با فشار هر دکمه از کنترل ارسال مي شود را مي گويي راستي در مورد اين روشي که براي تلويزيون ال جي گفتي واقعا دستت درد نکند چون مدت ها بود که تلويزيون ما مشکلي پيدا کرده بود و لازم بود که به منو هاي مخفي آن دسترسي پيدا کنم واقعا دستت درد نکند
    در مورد آن دستگاهي که گفتم گزارش پروژه آن را در قسمت جزوات آموزشي قرار داده ام با اسم کنترل از راه دور مادر
    خوشحالم از اينکه اين کد به درد شما خورد من چيکار کنم که تلوزيون ما دکمه OK روي پانلش نداره :( از بابت اون پروژه هم ممنون ، پيداش کردم و دانلودش کردم
    2005/12/04
    شیراز
    69
    0

کد مخفي تلوزيون ها

مثل اينكه تلويزيون lg يك صفحه مخفي ديگر هم دارد آخر چند سال قبل داشتم با كنترلش ور مي رفتم كه يك دفعه صفحه سياه شده و يك سري تنظيمات مخفي ظاهر شد من هم كه هول شدم روي چند دكمه دم كه از اين صفحه خارج شود و چند تتظيم آن عوض شد از آن موقع صفحه اول تنظيمات menu آن كه شامل كانال ياب تعيير زبان و ... است ظاهر نمي شود و وقتي كه دكمه تنظيمات را مي زنم از صفحه 2 شروع مي كند . صفحه اي كه با فشار همزمان 2 ok ظاهر مي شود آن صفحه نيست .لطفااگر كسي مي تواند مرا راهنمايي كند
    2005/11/18
    565
    24

کد مخفي تلوزيون ها

اين مسائل رو تعميركارها خوب ميدونن كه اونا هم متاسفانه متاسفانه اصلاً اطلاعات بيرون نميدن :(
    2005/10/15
    tabriz
    255
    0

کد مخفي تلوزيون ها

شما برين تو اينترنت دنبال service meual تلويزيون خودتون بگرديدي تو اونجا از سير تا پياز تلويزيون شما رو ميگه
    [size=14pt]خواندن کلمات قصار برای یک آدم تحصیلآ*نکرده چیز خوبی است[/size]
    چرچیل

[size=14pt]تنها معجزه بزرگ و نابودنشدنی، اعتقاد بشر به معجزه است.[/size]
    ژان پل سارتر
    [color=red][size=14pt]جادوی دست یک انسان، در دست دیگری، توانایی "مهندسیآ*کردن" است. "ماوراءالطبیعه" واژهآ*ای پوچ است. رابرت آنسون هاینآ*لاین
    2005/11/18
    565
    24

کد مخفي تلوزيون ها

علي جان من كه نتونستم براي تلوزيون خودمون كه LG هستش با شماره مدل CT-21Q610PX چيزي از اينترنت گير بيارم :?:
    2012/02/04
    2
    0

پاسخ : کد مخفي تلوزيون ها

سلام .
    دوست عزیز در این سایت کد مخفی تمام تلویزیونها رو میتونی پیدا کنی.www.servicetv.blogfa.com
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10