اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کد مخفی تلوزیون ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کد مخفی تلوزیون ها

سلام دوستان
    آقا کسی لیست کد مخفی تلوزِون های مختلف و معروفی مثل LG و سامسونگ و سونی و ... رو نداره ؟؟؟ رضا ، فکر کنم شما می گفتی یه لیست کاملش رو داری ، اگه اینطوریه بی زحمت پش کن

کد مخفی تلوزیون ها

صابر جان سلام:
    اگر منظورت از کد های مخفی همان کدهای مخفی کنترل تلویزیون است من دستگاهی درست کرده ام که با فشار هر دکمه کنترل در مقابل آن کد های سری هر کنترلی را روی صفحه مانیتور نشان می دهد مدل کنترلت را بگو تا اگر توانستم کدهای آن را در بیاورم و برایت بفرستم
    ر کسي را بهر کاري در جهان آورده اند
    کار ما عشق است و ما را بهر آن آورده اند

دیدگاه

کد مخفی تلوزیون ها

سلام حسین جان والا من دقیقاً متوجه نشدم شما چی گفتی ولی منظورم من از کدهای مخفی همون روش خاص فشردن دکمه های کنترل تلوزیون و پانل جلویی اون برای آوردن لیست تنظیمات مخفی تلوزیون است مثلاً برای آوردن لیست تنظیمات مخفی یک سری از تلوزیون های LG باید دکمه OK روی کنترل رو به همراه دکمه OK روی پانل تلوزیون رو بطور همزمان نگه داشته و چند ثانیه صبر کنیم تا لیست تنظیمات مخفی تلوزیون رو بیاره این تنظیمات مخفی همون تنظیمات AGC و تیونر و رنگ و ... هستش که بطور عادی قابل دسترس نیستند در ضمن مدل تلوزیون ما CT-21Q610PX هستش از این LG های Flatron روی کنترلش هم یه شماره LG 6710V00077T نوشته دیگه نگفته شماره مدل هستش یا شماره سریال و ...
      راستی حسین جان یکم در مورد این دستگاهت توضیح بده و بگو چی هستش و چیکار میکنه اگه تونستی نقشه اش رو هم بذار اگه مفید بود ما هم بسازیم ، ممنون

دیدگاه

کد مخفی تلوزیون ها

صابر جان سلام:
        منظور من چیز دیگری بود من فکر کردم کدهای را که با فشار هر دکمه از کنترل ارسال می شود را می گویی راستی در مورد این روشی که برای تلویزیون ال جی گفتی واقعا دستت درد نکند چون مدت ها بود که تلویزیون ما مشکلی پیدا کرده بود و لازم بود که به منو های مخفی آن دسترسی پیدا کنم واقعا دستت درد نکند
        در مورد آن دستگاهی که گفتم گزارش پروژه آن را در قسمت جزوات آموزشی قرار داده ام با اسم کنترل از راه دور مادر

دیدگاه

کد مخفی تلوزیون ها

نوشته اصلی توسط radioamator
          صابر جان سلام:
          منظور من چیز دیگری بود من فکر کردم کدهای را که با فشار هر دکمه از کنترل ارسال می شود را می گویی راستی در مورد این روشی که برای تلویزیون ال جی گفتی واقعا دستت درد نکند چون مدت ها بود که تلویزیون ما مشکلی پیدا کرده بود و لازم بود که به منو های مخفی آن دسترسی پیدا کنم واقعا دستت درد نکند
          در مورد آن دستگاهی که گفتم گزارش پروژه آن را در قسمت جزوات آموزشی قرار داده ام با اسم کنترل از راه دور مادر
          خوشحالم از اینکه این کد به درد شما خورد من چیکار کنم که تلوزیون ما دکمه OK روی پانلش نداره :( از بابت اون پروژه هم ممنون ، پیداش کردم و دانلودش کردم

دیدگاه

کد مخفی تلوزیون ها

مثل اینکه تلویزیون lg یک صفحه مخفی دیگر هم دارد آخر چند سال قبل داشتم با کنترلش ور می رفتم که یک دفعه صفحه سیاه شده و یک سری تنظیمات مخفی ظاهر شد من هم که هول شدم روی چند دکمه دم که از این صفحه خارج شود و چند تتظیم آن عوض شد از آن موقع صفحه اول تنظیمات menu آن که شامل کانال یاب تعییر زبان و ... است ظاهر نمی شود و وقتی که دکمه تنظیمات را می زنم از صفحه 2 شروع می کند . صفحه ای که با فشار همزمان 2 ok ظاهر می شود آن صفحه نیست .لطفااگر کسی می تواند مرا راهنمایی کند

دیدگاه

کد مخفی تلوزیون ها

این مسائل رو تعمیرکارها خوب میدونن که اونا هم متاسفانه متاسفانه اصلاً اطلاعات بیرون نمیدن :(

دیدگاه

کد مخفی تلوزیون ها

شما برین تو اینترنت دنبال service meual تلویزیون خودتون بگردیدی تو اونجا از سیر تا پیاز تلویزیون شما رو میگه
                خواندن کلمات قصار برای یک آدم تحصیلآ‌نکرده چیز خوبی است
                چرچیل

تنها معجزه بزرگ و نابودنشدنی، اعتقاد بشر به معجزه است.
                ژان پل سارتر
                [color=red][size=14pt]جادوی دست یک انسان، در دست دیگری، توانایی "مهندسیآ‌کردن" است. "ماوراءالطبیعه" واژهآ‌ای پوچ است. رابرت آنسون هاینآ‌لاین

دیدگاه

کد مخفی تلوزیون ها

علی جان من که نتونستم برای تلوزیون خودمون که LG هستش با شماره مدل CT-21Q610PX چیزی از اینترنت گیر بیارم :?:

دیدگاه

پاسخ : کد مخفی تلوزیون ها

سلام .
                    دوست عزیز در این سایت کد مخفی تمام تلویزیونها رو میتونی پیدا کنی.www.servicetv.blogfa.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X