اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای ساخت تابلو روان با بیش از 8 سطر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای ساخت تابلو روان با بیش از 8 سطر

با سلام به دوستان عزیز من تونستم تابلو هایی با حداکثر 8 سطر و هر تعداد ستون بسازم (تا 64 رو ساختم) ولی تابلو های بیشتر از 8 سطر رو نمیدونم چطور برنامه ریزی میشن آخه با 8 سطر داده رو راحت می تونیم با خود پورت میکرو با سطر ها بدیم ولی برای بیش از 8 سطر نم دونم
    لطفا کمکم کنید
    دم همه گرم

پاسخ : کمک برای ساخت تابلو روان با بیش از 8 سطر

میتونید یه سر به سایت www.khazama.com بزنید اطلاعات خوبی داره مثل :جاروب یک در میان.

دیدگاه

سلام.
      در سایت نمونه زیاد هست.
      در قسمت AVR . پروژهای جمع آوری شده هر 2 تاش تابلو LED هست.
      موفق باشید.
      شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
      هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
      چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

تشکر فراوان

دیدگاه

با سلام به دوستان عزیز
          آقا من مثال های زیادی دیدم ولی علت استفاده از شیفت رجیستر و اینکه چطور کار میکنه و همچنین چگونگی شیفت اطلاعات رو نفهمیدم و فقط هی گیچ شدم oo: آقا یکی از دوستان لطف کنن یه توضیحی بدن جوری که کلاس اولی ها هم متوجه بشم دم همه شما گرم....

دیدگاه

سلام.
            علتش تا جایی که من میدونم به خاطر سرعت هست. یه شیف رجیستر گذاشته میشه، زمانی که داده های یک سطر داره نشون داده میشه در همین زمان داده های سطر بعدی داره توی شیفت رجیستر قرار میگیره، زمانی که زمان رفرش سطر اول تمام شد، فقط با یک کلاک تمام داده سطر دوم بر روی خط قرار میگیره و کار رفرش ادامه پیدا میکنه. در صورتی که اگه بخواهیم کل سطر ها رو غیر فعال کنیم بعد داده تمام لچ ها رو پ دیت کنیم بعد سطر دوم رو فعال کنیم زمانبر خواهد بود و در تابلو های بزرگ باعث پر پر زدن تصویر میشه.
            موفق باشید.
            شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
            هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
            چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X