اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مهندسی پزشکی یا الکترونیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مهندسی پزشکی یا الکترونیک

سلام من هم ارشد مهندسی پزشکی بیوالکترونیک صنعتی سهندتبریزو هم ارشد الکترونیک ارومیه قبول شدم به نظر شما کدوم رو بخونم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ : مهندسی پزشکی یا الکترونیک

این بحث به تعداد زیاد در این سایت و سایت های دیگر شده حرف اول را علاقه میزنه .نظر من بیشتر روی الکترونیکه.البته مهندسی پزشکی اگر آشنا داری یا توان مالی مناسبی داری برای واردات و دادن خدمات و......... میتونه گزینه خوبی باشه . در گرایش مهندسی پزشکی اگر تا دکترا بری میتونی به هیئت علمی شدن در دانشگاه ها هم فکر کنی چون هنوز مثل الکترونیک خیلی زیاد نشدن و خیلی دانشگاه ها تازه دارن این گرایش را در لیسانس و فوق اضافه می کنند
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

من میخام بیشتر بدونم اینده شغلی کدوم بهتره؟؟؟

دیدگاه

مهندسی پزشکی چون هنوز تازه کاره تو شهرستان غیر از کار توبیمارستان و بازاریابی کار زیادی نمی تونی بکنی البته اگه پول زیاد باشه شاید بشه ......
        تو ایران بیشتر جنبه تحقیقاتی داره هنوز زیاد عملی نیست

دیدگاه

من خودم در لیسانس الکترونیک دارم و تو زمینه پزشکی کار می کنم و خیلی از بچه های پزشکی رو دیدم . نظر من اینه که بچه های الکترونیک بیشتر به درد مهندسی پزشکی می خورن تا خودشون ، بچه های پزشکی ( البته از نظر من ) نه به اندازه کافی الکترونیک می دونن و نه به اندازه کافی پزشکی ، فقط در زمینه کار برای فروش بهتر از بقیه می تونن عمل کنن
          دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X