اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی میخواستم راجع به کنتور برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی میخواستم راجع به کنتور برق

سلام
    من یک مستاجری دارم که مغازه بهش اجاره دادم ، برای مغازه کنتور نکشیدم و از کنتور خونه به مغازه سیم کشیدم و پولش رو تقسیم میکنیم
    ولی چون تصاعدی حساب میشه و بعدا" شاید مستاجره لو بده فهمیدم که به ضرر منه و بهتره برای مغازه کنتور تجاری بگذارم
    یک سوالی دارم ، من میتونم درخواست کنتور تجاری بدم ولی کنتور رو تو خونه وصل کنند؟ چون میخوام قطع و وصلش دست خودم باشه
    سوال دیگه اینه که اگه درخواست بدم کنتور رو وصل میکنند و برق کشیش با خودمه؟ چون نمیخوام سیم متصل به مغازه رو ببینند!

پاسخ : راهنمایی میخواستم راجع به کنتور برق

نوشته اصلی توسط hd2010
    سلام
    من یک مستاجری دارم که مغازه بهش اجاره دادم ، برای مغازه کنتور نکشیدم و از کنتور خونه به مغازه سیم کشیدم و پولش رو تقسیم میکنیم
    ولی چون تصاعدی حساب میشه و بعدا" شاید مستاجره لو بده فهمیدم که به ضرر منه و بهتره برای مغازه کنتور تجاری بگذارم
    یک سوالی دارم ، من میتونم درخواست کنتور تجاری بدم ولی کنتور رو تو خونه وصل کنند؟ چون میخوام قطع و وصلش دست خودم باشه
    سوال دیگه اینه که اگه درخواست بدم کنتور رو وصل میکنند و برق کشیش با خودمه؟ چون نمیخوام سیم متصل به مغازه رو ببینند!
    البته بهتره که کنتور ها مجزا باشه و اگه امکاتنش رو نداری حتی یه کنتور بخر و یزار تا پول برق هر کی دقیق مشخص باشه

هر جایی که در خواست بدی همونجا کنتور رو برات کی زارن
    مثلن تجاری در اون مغازه - خونه در نزدیک درب حیاط و ...

برای قطع و صل هم می تونی کلید جداگانه بزاری هر حایی که دلت می خاد

اشکالی نداره اصلن سیم مغازه رو هم ببینن مغازه که نمیتونه بی برق باشه

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hd2010
      سلام
      1 - درخواست بدید و پول بدید اداره برق هیچ محدودیتی وجود نداره و چند روزه براتون کنتور جدید نصب میکنند
      اگر مستاجر دارید و مکان هم تجاری هست دلیلی نداره شما نگران هزینه های برق مغازه باشید چون مستاجر هرچقدر مصرف کنه باید همون قدر هم پرداخت کنه . درباره سیم کشیدن از منزل هم میتونید یک جعبه مینیاتوری قرار بدید داخل مغازه و مثلا بخشی از برق مغازه مثلا لامپ ها یا پریز ها رو از برق داخل منزل تهیه کنید .
      در کل بهتر هست با یک برقکار مجرب مشورت کنید تا کار رو از نزدیک مشاهده کنه و براتون انجام بده
      با تشکر
      Im an ELECTRICIAN not a MAGICIAN
      وب سایت : www.afraelectric.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سعید باقرانی
        البته بهتره که کنتور ها مجزا باشه و اگه امکاتنش رو نداری حتی یه کنتور بخر و یزار تا پول برق هر کی دقیق مشخص باشه

هر جایی که در خواست بدی همونجا کنتور رو برات کی زارن
        مثلن تجاری در اون مغازه - خونه در نزدیک درب حیاط و ...

برای قطع و صل هم می تونی کلید جداگانه بزاری هر حایی که دلت می خاد

اشکالی نداره اصلن سیم مغازه رو هم ببینن مغازه که نمیتونه بی برق باشه

با تشکر از شما
        اما این ها مثل آب خوردن برق رو قطع میکنن کاری ندارن که جایی برق میخواد یا نه
        یک مدت پیش در یکی از روستاهای کرمان مردم پول برق و آب رو نپرداخته بودن ، برق و آب 40 خانوار رو قطع کردند
        البته من میخوام جوری باشه که اگه مستاجره خواست برای تخلیه مغازه قر بیاد قطع برقش دست خودم باشه ، اینطوری که شما فرمودید بعدا خودم باید برم تو مغازه و کلید رو قطع کنم که طبیعتا" مستاجره هم وصلش میکنه!

دیدگاه

شما برای اینکه مستاجر قر نیاد سرت(به قول خودت)
          راه های بهتری داری :wow:می تونی سرشو گوش تا گوش ببری
          این کار از خلافه.درسته حالا هرکاری دلش میخواد میکنه و مامورای اداره برق هم سلیقه ای برخورد میکنن برخی اوقات .اما خلافه
          مصرف مغازه احتمالا زیادتر تز شماست و روش تقسیم بصورت خطی با توجه به تساعد به راحتی جواب نمیده
          بهتره کنتور درخواست کنی.وقتی برابازدید و بعدش نصب میان اون موقع دیگه کاری به برق دادن از خونه به مغازت ندارن دیگه چون داری اقدام میکنی دیگه
          هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X