ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2011/09/25
    8
    0

راهنمايي ميخواستم راجع به كنتور برق

سلام
    من يك مستاجري دارم كه مغازه بهش اجاره دادم ، براي مغازه كنتور نكشيدم و از كنتور خونه به مغازه سيم كشيدم و پولش رو تقسيم ميكنيم
    ولي چون تصاعدي حساب ميشه و بعدا" شايد مستاجره لو بده فهميدم كه به ضرر منه و بهتره براي مغازه كنتور تجاري بگذارم
    يك سوالي دارم ، من ميتونم درخواست كنتور تجاري بدم ولي كنتور رو تو خونه وصل كنند؟ چون ميخوام قطع و وصلش دست خودم باشه
    سوال ديگه اينه كه اگه درخواست بدم كنتور رو وصل ميكنند و برق كشيش با خودمه؟ چون نميخوام سيم متصل به مغازه رو ببينند!
    2007/02/18
    مشهد
    2,401
    148

پاسخ : راهنمايي ميخواستم راجع به كنتور برق

نقل قول نوشته اصلی توسط hd2010
    سلام
    من يك مستاجري دارم كه مغازه بهش اجاره دادم ، براي مغازه كنتور نكشيدم و از كنتور خونه به مغازه سيم كشيدم و پولش رو تقسيم ميكنيم
    ولي چون تصاعدي حساب ميشه و بعدا" شايد مستاجره لو بده فهميدم كه به ضرر منه و بهتره براي مغازه كنتور تجاري بگذارم
    يك سوالي دارم ، من ميتونم درخواست كنتور تجاري بدم ولي كنتور رو تو خونه وصل كنند؟ چون ميخوام قطع و وصلش دست خودم باشه
    سوال ديگه اينه كه اگه درخواست بدم كنتور رو وصل ميكنند و برق كشيش با خودمه؟ چون نميخوام سيم متصل به مغازه رو ببينند!
    البته بهتره که کنتور ها مجزا باشه و اگه امکاتنش رو نداری حتی یه کنتور بخر و یزار تا پول برق هر کی دقیق مشخص باشه

هر جایی که در خواست بدی همونجا کنتور رو برات کی زارن
    مثلن تجاری در اون مغازه - خونه در نزدیک درب حیاط و ...

برای قطع و صل هم می تونی کلید جداگانه بزاری هر حایی که دلت می خاد

اشکالی نداره اصلن سیم مغازه رو هم ببینن مغازه که نمیتونه بی برق باشه

هر زمان تونستید مطلبی رو به مادربزرگتون بفهمونید یعنی اینکه اون مطلب رو درست فهمیدید البرت انیشتن

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن
    2011/07/04
    10
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hd2010
    سلام
    1 - درخواست بدید و پول بدید اداره برق هیچ محدودیتی وجود نداره و چند روزه براتون کنتور جدید نصب میکنند
    اگر مستاجر دارید و مکان هم تجاری هست دلیلی نداره شما نگران هزینه های برق مغازه باشید چون مستاجر هرچقدر مصرف کنه باید همون قدر هم پرداخت کنه . درباره سیم کشیدن از منزل هم میتونید یک جعبه مینیاتوری قرار بدید داخل مغازه و مثلا بخشی از برق مغازه مثلا لامپ ها یا پریز ها رو از برق داخل منزل تهیه کنید .
    در کل بهتر هست با یک برقکار مجرب مشورت کنید تا کار رو از نزدیک مشاهده کنه و براتون انجام بده
    با تشکر
    Im an ELECTRICIAN not a MAGICIAN
    وب سایت : www.afraelectric.ir
    2011/09/25
    8
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعيد باقراني
    البته بهتره که کنتور ها مجزا باشه و اگه امکاتنش رو نداري حتي يه کنتور بخر و يزار تا پول برق هر کي دقيق مشخص باشه

هر جايي که در خواست بدي همونجا کنتور رو برات کي زارن
    مثلن تجاري در اون مغازه - خونه در نزديک درب حياط و ...

براي قطع و صل هم مي توني کليد جداگانه بزاري هر حايي که دلت مي خاد

اشکالي نداره اصلن سيم مغازه رو هم ببينن مغازه که نميتونه بي برق باشه

با تشكر از شما
    اما اين ها مثل آب خوردن برق رو قطع ميكنن كاري ندارن كه جايي برق ميخواد يا نه
    يك مدت پيش در يكي از روستاهاي كرمان مردم پول برق و آب رو نپرداخته بودن ، برق و آب 40 خانوار رو قطع كردند
    البته من ميخوام جوري باشه كه اگه مستاجره خواست براي تخليه مغازه قر بياد قطع برقش دست خودم باشه ، اينطوري كه شما فرموديد بعدا خودم بايد برم تو مغازه و كليد رو قطع كنم كه طبيعتا" مستاجره هم وصلش ميكنه!

2009/09/25
    اصفهان
    814
    46

شما برای اینکه مستاجر قر نیاد سرت(به قول خودت)
    راه های بهتری داری :wow:می تونی سرشو گوش تا گوش ببری
    این کار از خلافه.درسته حالا هرکاری دلش میخواد میکنه و مامورای اداره برق هم سلیقه ای برخورد میکنن برخی اوقات .اما خلافه
    مصرف مغازه احتمالا زیادتر تز شماست و روش تقسیم بصورت خطی با توجه به تساعد به راحتی جواب نمیده
    بهتره کنتور درخواست کنی.وقتی برابازدید و بعدش نصب میان اون موقع دیگه کاری به برق دادن از خونه به مغازت ندارن دیگه چون داری اقدام میکنی دیگه
    هميشه به ياد خدا باش !
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5