اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لطفا روش اتصال 2 تلوزیون به خروجی تصویر یک رسیور استرانگ:Xii 4622 بگویید.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لطفا روش اتصال 2 تلوزیون به خروجی تصویر یک رسیور استرانگ:Xii 4622 بگویید.

سلام
    من یک دستگاه رسیور دیجیتال مدل xii 4622 مشکی دارم و میخوام از خروجی تصویر به 2 دستگاه تلوزیون وصل کنم من از تبدیل 1 به 2 استفاده کردم و شاهد افت و کیفیت تصویر شدم! از دوستان اگر کسی مداری در این رابطه داره یا راه حلی داره کمک کنه!
    با تشکر.

پاسخ : لطفا روش اتصال 2 تلوزیون به خروجی تصویر یک رسیور استرانگ:Xii 4622 بگویید.

در صورتیکه یک تلویزیون خروجی av داشته باشه بهتره برای تلویزیون دوم از این خروجی استفاده بشه .غیر از این ریسیور هم خروجی rf و هم خروجی av داره پس یک تلویزیون با rf و دیگری با av.

دیدگاه

پاسخ : لطفا روش اتصال 2 تلوزیون به خروجی تصویر یک رسیور استرانگ:Xii 4622 بگویید.

نوشته اصلی توسط gtnfs
      در صورتیکه یک تلویزیون خروجی av داشته باشه بهتره برای تلویزیون دوم از این خروجی استفاده بشه .غیر از این ریسیور هم خروجی rf و هم خروجی av داره پس یک تلویزیون با rf و دیگری با av.
      این راه رو میدونم ولی بنا به دلایلی این امر امکان پذیر نیست!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط lloyd
        این راه رو میدونم ولی بنا به دلایلی این امر امکان پذیر نیست!
        اگه خروجی av به دو قسمت تقسیم میشه که کلا اشتباهه چونکه بجای ولتاژ یک ولت ، دو سوم ولت به هر تلویزیون میرسه . اگه rf به دو قسمت تقسیم میشه بهتره از یک مقسم مخصوص اینکار بنام splitter استفاده بشه و بعد در صورتیکه مشکل کیفیت از لحاظ برفکی شدن تصویر موجود باشه از یک تقویت کننده rf که بنام booster شناخته میشه در ابتدای کار استفاده کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gtnfs
          اگه خروجی av به دو قسمت تقسیم میشه که کلا اشتباهه چونکه بجای ولتاژ یک ولت ، یک سوم ولت به هر تلویزیون میرسه . اگه rf به دو قسمت تقسیم میشه بهتره از یک مقسم مخصوص اینکار بنام splitter استفاده بشه و بعد در صورتیکه مشکل کیفیت از لحاظ برفکی شدن تصویر موجود باشه از یک تقویت کننده rf که بنام booster شناخته میشه در ابتدای کار استفاده کرد.
          اصلا صورت مسئله رو عوض میکنم! من اصلا میخوام خروجی یک دوربین مداربسته معمولی 25000 تومنی رو به 2 تا تلوزیون بدون افت کیفیت وصل کنم چه مداری پیشنهاد میکنید؟

دیدگاه

پس منظور av هست. یک راه حل اینه یکی از تلویزیونها خروجی video داشته باشه و ویدیو به ورودی video این تلویزیون وصل شده و از خروجی video این تلویزیون به ورودی video تلویزیون دوم وصل بشه.یعنی دو تا تلویزیون سری بشوند.
            راه دوم یکی از تلویزیونها را باز کنید و مقاومت 75 اهم که در ابتدای مدار ورودی video است را بردارید تا امپدانس ورودی بی نهایت( تقریبا) بشه در این صورت ورودی هردو تلویزیون بدون افت ولتاژ خواهد بود( در صورتیکه دوربین به هردو وصل شده باشه)
            راه سوم استفاده از یک تقویت کننده با گین 1.5 با عرض باند سیگنال ویدیو برای تقویت سیگنال ویدیو است.

دیدگاه

کمکم کنید.

با سلام
              من از رسیور Hivion 9090x کابل آنتن خروجی به TV دوم وصل میکنم ولی به محض اتصال رسیور خاموش شده و زمانی که کابل را خارج میکنم رسیور ریاستارت می شود مشکل از چیست لطفا راهنماییم کنید؟ :rolleyes: :-B

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X