اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به نظر شما مشکل من با Internet Explorer 9 چیه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

به نظر شما مشکل من با Internet Explorer 9 چیه؟

سلام به همه دوستان :mrgreen:
    باز یه مشکل پیدا شد.... :biggrin: (یه تجربه نو.....)

قضیه از این قراره که: مرورگر اینترنت من IE9 بود. و به خوبی کار می کرد همین الان هم با ADSL که کانکت میشم مشکلی نداره اما وقتی می خوام از شبکه دانشگاه به اینترنت وصل بشم نمی تونه صفحات رو باز کنه. این در حالی است که هفته قبل توی دانشگاه هم جواب میداد.
    مرور گر اپرا رو نصب کردم (برای استفاده در دانشگاه) اونم اول نمی تونست صفحات رو نمایش بده ولی خودش چند تا راهکار پیشنهاد کرد برای رفع مشکل، که یکی از اونها disable proxy server بود ، به کمک هلپش اینکار رو کردم و تونستم صفحات رو باز کنم.

در مورد اینترنت اکسپلورر هنوز موفق به رفع مشکل نشدم، سوالم اینه که دقیقا و البته به زبان ساده proxy server چیه؟ (البته یه چیزایی خوندم درباره اش!) کارش چیه؟ آیا غیر فعال کردنش مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    در مورد IE هم آیا مشکل از همینه؟ و چطور می تونم مشکل IE رو حل کنم؟

با سپاس
    همیشه بزرگوار تر از آن باشید که برنجید
    و نجیب تر از آن باشید که برنجانید!

پاسخ : به نظر شما مشکل من با Internet Explorer 9 چیه؟

درود
    بله می تونه مشکل همین باشه
    از مسیر زیر در IE می تونید غیر فعالش کنید
    Tools(Alt+x) / Internet options / Connections / LAN settings / proxy server
    از ف ی ل ت ر شکن u استفاده می کنی ؟
    در روزگاري كه لبخند آدم ها بخاطر شكست توست برخيز تا بگريزند. كورش كبير
    شاد بودن، تنها انتقامي است که ميتوان از زندگي گرفت. ارنستو چه گوارا

دیدگاه

باسلام و سپاس
      در مورد u درست حدس زدید، بله گاهی اوقات استفاده می کنم. :mrgreen:
      اما از مسیری که فرموده بودید چک کردم proxy server غیر فعال بود، فعال کردنش هم تاثیری نداشت!! :sad:

با سپاس فراوان

دیدگاه

سلام سعی کن از این مدل ف یل ت ر شکن ها استفاده نکنی یکی از دوستان میگفت قابل ردیابی هستن ولی V- p n نه
        بهترین کار همون V- pn هست بدون دردسر راحت چون خداییش برای دانشجوها یک چیز حیاتی میباشد (نقطه) .
        AV Maziton 100
        Render By Artlantis Studio
        [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

ممنون از لطفتون آقا مازیار :mrgreen:
          کلا از v _p n استفاده می کنم گاهی اوقات که مشکل سرعت پیدا می کنه ازین جناب u!!!
          ولی نمی دونستم که مشکل داره!!

دیدگاه

درود
            جناب u مشکل زیاد داره و زمانیکه از u استفاده میکنی میاد تنظیمات proxy server رو برای خودش تغییر میده و فعالش میکنه
            که بعضی اوقات بعد از بستن u باز هم همون تنظیمات باقی میمونه و مشکل ایجاد میکنه
            به نظر من سرعت وی پی ان بیشتر از u هستش یعنی در اصل وی پی ان تغییری در سرعت اینترنت نداره مگر در زمان های خاص
            که با اختلال در پورت ها سرعت رو میارن پایین که خیلی به ندرت پیش میاد
            حالا مشکل حل شد یا باز هم مشکل داری ؟

دیدگاه

سپاس فراوان آقا پویا :biggrin:
              بله کاملا حق با شماست، همین هفته گذشته به علت مشکل سرعت در پورت های pptp و l2tp مجبور شدم یکی دوبار از u استفاده کنم.
              مشکل همچنان پا برجاست!!!
              از منوی tool->internet option-> advanced-> reset&restore رو هم زدم گشایشی نشد! :sad:
              بالاخره اگه شما چیزی به ذهنتون می رسه ممنون میشم کمک کنید.

با تشکر

دیدگاه

درود
                حدود دو هفته ای هستش که پورت های PPTP و L2TP در ایران بسته شده و مشکل دارند
                وی پی انی که من استفاده میکنم بعد از بسته شدن این دو پورت ، پورت SSTP رو به عنوان جایگزین معرفی کرد

چیز خاصی که به ذهنم نرسیده ولی خوب این یکی رو هم تست کنی ضرر نداره
                IE رو از مسیر زیر باز کن :
                Start / All Programs / Accessories / System Tools / Internet Explorer (No Add-ons

وقتی IE رو باز میکنی خطا میده یا یه صفحه سفید میاد بدون هیچ خطا و نوشته ای ؟

دیدگاه

سلام و سپاس :mrgreen:
                  ممنون از لطفتون، الان که خونم با adsl مشکلی نیست و خیلی عالی کار می کنه! ولی وقتی از شبکه دانشگاه استفاده می کنم، خطای:
                  internet explorer can not open the page
                  رو میده، mozilla هم همینطور ولی اپرا جواب میده.منتها مشکل اپرا اینه که yahoo mail رو نمیتونه باز کنه.
                  باز هم ممنون

دیدگاه

با سلام
                    خانوم جعفری بهترین گذینه همون وی p ان هست و همونطور که دوستان گفتن ، U مشکلات زیادی داره...
                    میدونم جاش نیست ولی حالا که در مورد پورت ها بحث شد یه سوال ؟ آقا پویا شما با SSTP کار کردید ؟ چون من نتونستم باهاش کار کنم ( برای مواقعی که دوباره برای L2TP و PPTP مشکلی پیش اومد لازم میشه )
                    از سختی نترس! این سختی هاست که جایگاه و مقام انسان را بالا میبرد...

دیدگاه

درود
                      شاهین جان سایتی که من وی پی ان رو ازش میگیرم بعد از مشکل در ان دو پورت
                      یه کانکشن که سرور پورت SSTP رو داشت به همراه یه فایل exe برای استفاده از پورت SSTP گذاشته بود
                      بدون نصب فایل exe با پورت SSTP وصل نمی شد که با نصب فایل مشکل حل شد

دیدگاه

حالا این SSTP سرعتش چجوریاست ؟امتحانش نکردم l2tp که فرقی نداشت جدیدا هم که سرعتاشون کم شده دوستان کسی دلیلشو میدونه ؟
                        AV Maziton 100
                        Render By Artlantis Studio
                        [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X