اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هورن توییتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هورن توییتر

سلام دوستان یه سوال داشتم / : توئیتر هورنی بدرد موزیک میخوره؟انواعیش هست که بشه برای موسیقی استفاده کرد؟از کجا میتونم تهیه کنم؟چه قیمتایی دارند؟تفاوتشون با توئیترای دیگه چیه؟مزیتی نسبت به انواع دیگه دارن؟
    رازي در کار نبود

پاسخ : هورن توییتر

بله بدرد مزیک میخوره همین باند های اکتیو تیوترشون هورنی هست چون این تیوترها امپلی جداگانه داره برا خودش از لحاظ فرکانسی کامل پوشش میده و کیفیته عالیی داره

دیدگاه

آقا مصطفی یه سوال شما یه بار ساب 3010 کنوود رو برای خونه پیشنهاد دادید خواستم بپرسم سری GT4 از سابای JBL بنظرتون چطوره؟12 اینچش بهتره یا 15؟قیمتای اون کنوود و این JBL ها رو بهم میدین؟ساب دیگه ای رو برای خونه پیشنهاد نمیدین؟برای موسیقی میخوام
      رازي در کار نبود

دیدگاه

والا من jbl کار نیمکنم از قیمتهاش خبری ندارم می پرسم بعد اطلاع میدم ساب 3010 هم الان قیمتش 70000 هست البته تهران ارزونتر هم میتونید پیدا کنید صدای jbl شنیدم خیلی خوب و بیس پر قدرتی داره البته تو باکس شرکتی خودش اگه برا خونه میخوای 12 اینچ مناسبه 15 خیلی بزرگه

دیدگاه

آقا مصطفی پس منتظرم تا از همکاراتون در مورد JBL بپرسین،ممنونم
          رازي در کار نبود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hs67
            سلام دوستان یه سوال داشتم / : توئیتر هورنی بدرد موزیک میخوره؟انواعیش هست که بشه برای موسیقی استفاده کرد؟از کجا میتونم تهیه کنم؟چه قیمتایی دارند؟تفاوتشون با توئیترای دیگه چیه؟مزیتی نسبت به انواع دیگه دارن؟
            سلام
            همانطور که مصطفی جان فرمودند این توئیتر در باند های اکتیو و پسیو بکار میره و در صورتی که در باند اکتیو بکار بره از کراس اوور های اکتیو و در صورتی که در باند های پسیو بکار می بره از کراس آوور های پسیو استفاده میشه. راستش من یک بار نوع خوبش رو جمهوری قیمت کردم میگفت 40000 تومان . این هم نمونش که در یک باند اکتیو بکار رفته

این توئیتر ها مثل درایور یونیت های بلندگوهای شیپوری هست اما در اندازه کوچکتر.
            موفق باشید

دیدگاه

یه سوال : میشه از بلندگوی کوچیک MP3 Player که شکل ساب هست :mrgreen: به جای توئیتر استفاده کرد ؟ مثلا دور قابش چسب نواری بزنم تاثیر داره ؟ :biggrin:
              وقتی تو نیستی
              نه هست های ما چونانکه بایدند
              نه باید ها...
              هر روز بی تو http://www.up98.org/upload/server1/0...158wwayrz3.jpg
              روز مباداســـت !

دیدگاه

والا اونو نمی دونم اما یه تعمیر کاری بعنوان دم دستی ترین توئیتر میگفت از همین بلندگوهای 0.25 وات 300 400 تومنی با یه خازن استفاده کن،ولی امتحان نکردم...
                رازي در کار نبود

دیدگاه

والا اونو نمی دونم اما یه تعمیر کاری بعنوان دم دستی ترین توئیتر میگفت از همین بلندگوهای 0.25 وات 300 400 تومنی با یه خازن استفاده کن،ولی امتحان نکردم...
                  اونا که خودشون توئیترن :mrgreen:
                  این بلندگوها 0.5W هستن و دورشون حلقه لاستیکی داره مثل ساب ! :rolleyes:
                  وقتی تو نیستی
                  نه باید ها...
                  روز مباداســـت !

دیدگاه

این بلندگوها رو میگفت که بچه ها واسه کاردستی استفاده میکنن،مثل یلندگوی رادیو جیبی ....
                    رازي در کار نبود

دیدگاه

اون بلندگوهای کوچیک با خازن خیلی خوب جواب میدن مخصوصاً با فیلتر اکتیو. new جان اگه فرکانس لازم رو ساپورت کنه میشه چرا نشه.
                      خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

اسپیکر دستگاههای پرتابل USB Player هست.
                        البته من توان رو اشتباه گفتم ، این بلندگو 5W هست به قیافش نگاه نکنید. سیم پیچش هم نقره ای بود نمیدونم لحیم بود یا نقره ؟! آهنرباش اندازه خود قاب هست !!
                        میخواستم براش کراس اور بزارم به همراه بلندگو آبی که ووفر میشه .

در تصویر زیر سمت راستی کوچولوهه :

و یه چیز دیگه : اون شیپوری کلاسیک قدیمی رو تعمیر کردم ولی صداش زیاد نیست چرا ؟ به واشر و سیم پیچ ربط داره ؟
                        وقتی تو نیستی
                        نه باید ها...
                        روز مباداســـت !

دیدگاه

به نظرم برای تیوتر کوچیکه جواب بده. دهنه بزرگی نداره پس میتونه مناسب باشه.
                          در مورد شیپوریه هم همه چیز به سیم پیچ بستگی داره.
                          خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hs67
                            آقا مصطفی یه سوال شما یه بار ساب 3010 کنوود رو برای خونه پیشنهاد دادید خواستم بپرسم سری GT4 از سابای JBL بنظرتون چطوره؟12 اینچش بهتره یا 15؟قیمتای اون کنوود و این JBL ها رو بهم میدین؟ساب دیگه ای رو برای خونه پیشنهاد نمیدین؟برای موسیقی میخوام
                            ببخشید hs جان نرسیدم زودتر قیمت gt4 رو بپرسم قیمتش اینجا 90 تومنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X