اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسب مدرک ccnp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسب مدرک ccnp

با سلام :nerd:
    من سه ماه وقت خالی دارم که میخواستم به طور صحیح ازش استفاده کنم ، برای همین تصمیم گرفتم دوره های که برای کسب مدرک ccnp گذاشتن رو برم. :rolleyes:
    از پیشکسوتان شبکه میخوام من رو تو این زمینه راهنمایی کنند :smile:
    همچنین در مورد بازار کارش هم توی شهری مثل کرج اشاره ای کنند.
    البته با توجه به اینکه من دانشجوی رشته ی الکترونیک هستم و همیشه سر کلاس شبکه، ردیف اخر در حال چرت زدن بودم ولی با معجزه ای که تو شب امتحان رخ میده تونستم نمره ی خوبی بیارم.
    با این حال اطمینان دارم که از پسش بر میام
    دكتر علي شريعتي : هر چي جمله ي خفنه من گفتم

پاسخ : کسب مدرک ccnp

برعکس الکترونیک که بازار کار چندان جالبی نداره،مباحث شبکه و کامپیوتر وضع بهتری دارن.البته به شرط این که دانش و مهارت کافی (+ کمی پشتکار و شانس!) رو داشته باشید.

به نظرم بهتره که ابتدا +Network رو بخونید تا با مفاهیم شبکه آشنا بشید.بعدش هم بهتره که CCNA رو بخونید
    من الان در حال مطالعه کتاب CCNA هستم.بعدش هم به سراغ CWNA میرم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
      برعکس الکترونیک که بازار کار چندان جالبی نداره،مباحث شبکه و کامپیوتر وضع بهتری دارن.البته به شرط این که دانش و مهارت کافی (+ کمی پشتکار و شانس!) رو داشته باشید.

به نظرم بهتره که ابتدا +Network رو بخونید تا با مفاهیم شبکه آشنا بشید.بعدش هم بهتره که CCNA رو بخونید
      من الان در حال مطالعه کتاب CCNA هستم.بعدش هم به سراغ CWNA میرم.
      به نظر شما من می تونم در عرض یک ماه +Network و CCNA و CWNA رو بخونم ؟؟؟ منبع خاصی رو برای +Network و CCNA پیشنهاد می کنید ؟؟ :nerd:
      دكتر علي شريعتي : هر چي جمله ي خفنه من گفتم

دیدگاه

واسه Network+ چندتا PDF خوب دارم.
        برای CCNA همه میگن زبان اصلیش خیلی بهتره ولی من یه کتاب فارسی رو میآ‌خونم.نظر خاصی هم نمیآ‌تونم بدم

دیدگاه

سﻼم. مدرک. Ccna بیشتر در زمینه کار با سوییچهاﯼ سیسکو. و کﻼ مسیریابﯽ شبکه هست. و طبیعتا براﯼ کار و تست نیاز به کار عملﯽ هست.مثﻼ روﯼ سوییچ 3750 سیسکو که قیمت میلیونﯽ داره.
          نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hadasa
            با سلام :nerd:
            من سه ماه وقت خالی دارم که میخواستم به طور صحیح ازش استفاده کنم ، برای همین تصمیم گرفتم دوره های که برای کسب مدرک ccnp گذاشتن رو برم. همچنین در مورد بازار کارش هم توی شهری مثل کرج اشاره ای کنند.
            :
            سه ماه وقت خالی؟؟مگه تو تا پریشب نمی خواستی واسه کنکور بخوونی!!! :eek: چه زود تغییر عقیده دادی! عزیزم بهتره برای هر کاری به دقت تصمیم بگیری و سنجیده عمل کنی! باشه یاخچی قز؟
            اردبیل یا کرج؟؟؟
            یه موضوع دیگه دکمه تشکر رو اشتباها به جای نقل قول زدم،خوشحال نشو!
            همیشه بزرگوار تر از آن باشید که برنجید
            و نجیب تر از آن باشید که برنجانید!

دیدگاه

نیازی به کار عملی با روتر واقعی نیست.
              یه برنامهآ‌ای هست که میشه باهاش انواع روترآ‌های سیسکو رو شبیه سازیآ‌ کرد
              البته برای هر روتر نیاز به IOS داره
              یه مجموعه 10 گیگی از IOS ها رو از طریق تورنت دانلود کردم ولی هنوز وقت نکردم تستشون کنم

دیدگاه

[quote author=جعفری link=topic=55854.msg300038#msg300038 date=1318589208]
                سه ماه وقت خالی؟؟مگه تو تا پریشب نمی خواستی واسه کنکور بخوونی!!! :eek: چه زود تغییر عقیده دادی! عزیزم بهتره برای هر کاری به دقت تصمیم بگیری و سنجیده عمل کنی! باشه یاخچی قز؟
                خودتو قاطی ترکا نکن دخترو :mrgreen:
                واسه کنکورم می خونه چی فکر کردی پری رو دسته کم گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ :eek:

پیامبری که از بلندی بترسد ،هرگز به معراج نمی رسد....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X