اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب نشدن PI Expert® Suite v8.5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب نشدن PI Expert® Suite v8.5

سلام ،دوستان عزیز من نرم افزار PI Expert® Suite v8.5 رو بطور کامل دانلود کردم (حجم فایل در حدود 70 مگابایته ) و نمیتونم اونو بر روی کامپیوتر نصب کنم ( فایل EXE نیست ) آیا روش خاصی داره مثلا باید از طریق ورژن های پایین تر ( ورژن 8 ) نصب بشه یا روش خاصی داره .
    ممنون.

پاسخ : نصب نشدن PI Expert® Suite v8.5

سلام
    اگه exe نیست پس چیه؟؟
    msi یا com نیست؟
    ویندوزتون چیه؟
    نيست بر لوح دلم جز الف قامت دوست *** چه کنم حرف دگر ياد نداد استادم

دیدگاه

سلام ، با سپاس
      ویندوز من XP هستش و فایل دانلود شده متاسفانه Extention نداره و هنگام نصب سوال می کنه باچه نرم افزاری اونو باز کنه . چندین بار هم اونو دانلود کردم ولی نتیجه یکسان بود .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosein47
        سلام ، با سپاس
        ویندوز من XP هستش و فایل دانلود شده متاسفانه Extention نداره و هنگام نصب سوال می کنه باچه نرم افزاری اونو باز کنه . چندین بار هم اونو دانلود کردم ولی نتیجه یکسان بود .
        سلام حسین آقا خوبی؟ منبع تغذیه 150 وات به کجا کشید؟ من تازه متوجه شدم که نسخه 8.5 اومده و چند دقیقه پیش دانلود کردم و راحت نصب شد.
        به این ترتیب که اول باید عضو بشی بعد لینک دانلود رو برات میفرسته به میلت. سه تا لینک برات میاد که اولی مربوط به ویندوز xp میباشد که میتونی لینک رو بدی دانلود منیجر که برات دانلود کنه و فایل exe هم هست و بعد از دانلود به راحتی تحت ویندوز قبل اجرا و نصبه. موفق باشی.
        البته الان که اجرا کردم و توقع داشتم که با ارتقاء نسخه یکی دوتا از مشکلاتش رو رفع کرده باشه دیدم که اینطور نشده.البته صحفه رسم مدارش کمی بزرگتر شده.دوستان اگه مزیتی یا عیبی نسبت به نسخه قبلی متوجه شدن بگن.با تشکر.
        ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

سلام ، خیلی ممنون و متشکرم ، شما چطورید؟
          یکبار دیگه دانلود کردم و مشکل حل شد
          لطفا منبع تغذیه 150 وات رو ملاحظه فرمایید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X