اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با پروگرامر eca

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با پروگرامر eca

با سلام به همه
    یه سوال دارم من یک پروگرامر (Multi AVR Programmer) از سایت خریدم اما مشکلی که دارم اینکه این پروگرامر تو هر کامپیوتری کار میکنه الا تو کامپیوتر خودمن، مشکل این که خطای usb میده ویندوز عوض کردم درست نشد از همه پورتی استفاده کردم اما جواب نداد
    به نظر شما مشکل از چیه ؟
    با تشکر
    ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff fffffffffff

پاسخ : مشکل با پروگرامر eca

سلام.
    این مشکل موقعی پیش می یاد که از ویندوز 64 بیتی استفاده کنید اگر ویندوزتون رو به 32 بیت تغییر بدین انشاالله مشکل حل میشه.
    البته شما میگید رو همه سیستم ها کار میکنه به غیر از سیستم خودم! مطمئنی پورت USB مشکل نداره ؟
    راستی می تونی به بخش پشتیبانی هم یه سری بزنی :
    www.tos.eca.ir
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

ممنون
      نه بابا 32 بیتی استفاده می کنم.
      الان درستش کردم اما دوسه بار کلید قطع وصل می زنم از کار می افته یه بار دیگه کامپیوتر ریست می کنم درست میشه اما فکر کنم از USB کامپیوتر هست فکر کنم نمی تونه جریان دهی کامل بده
      اگه فکر خوبی به نظرتون رسید بی نسیب نزارید.
      ممنون
      ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff fffffffffff

دیدگاه

سلام مجدد.
        دوست عزیز همونطور که رو برد میبینی یک جای usb اضافی برای مشکل کمبود جریان رو برد وجود داره که با جاگذاری جامپر اون و اتصال یک کابل دیگر می تونی مشکل کمبود جریان رو حل کنی.
        راستی از نرم افزار progISP استفاده کن ببین باز بعد از چند مرحله همون مشکل قبلی پیش می یاد یا نه؟!
        با تشکر.
        چرا ناراحتی پاتریک!
        + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
        - از دیدنش ناراحت شدی؟
        + نه
        پس چی ناراحتت کرده
        + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
        تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
        محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط soran111
          راستی می تونی به بخش پشتیبانی هم یه سری بزنی :
          www.tos.eca.ir
          انصافا در همینجا که دوستمون گفتند جواب داده شده !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X